Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Karczu - 03-05-2015 23:59

Nie ma czego tłumaczyć na PW, bo gdyby Wam zależało na domenie, to by właśnie Michał do mnie napisał na GG - przecież nie jedną sprawę razem załatwialiśmy, kiedyś dawniej to był jeden z naszych lepszych Userów, sam doradzałem mu nawet przy zakładaniu DG, braniu dofinansowania etc. Sporo razem swego czasu zarobiliśmy.

Zauważyłem jego błąd i zająłem domenę (przy zamawianiu myślałem, że SubServices to tylko jego serwis), nim zrobiłyby to osoby mniej miłe niż ja. Czekałem tylko aż Michał napisze prywatnie, trochę byśmy się pośmiali i miałby domenę (która kosztowała mnie aż 0 zł), w końcu poniekąd (przynajmniej tak myślałem) jesteśmy dość dobrymi znajomymi. O dziwo sprawą zająłeś się Ty i to na forum publicznym (a nie mam nawet pojęcia jakie masz powiązania z tym serwisem), chyba z myślą, że więcej można ugrać na starcie na konflikcie z HC, aniżeli z dodatkową domeną bez jednej literki...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - michal86ole - 03-05-2015 23:59

(03-05-2015 23:53)piotrekprorok napisał(a):  Trochę to śmieszne z tą domeną Lol nie można zamówić domeny która jest wolna bo to nie fair Smile

Jak będe chciał to sobię zamówię zaraz firesub.net, hotcash.eu, eforsa.info i subservices.org i nikomu raczej nic do tego Lol

No to zamów sobie te domeny i przy okazji sklej koparę bo temat Cię nie dotyczy.

Afera rozdmuchna trochę nie potrzebnie, bo gdyby nie przypadek, to być może nawet by światła dziennego nie ujrzała i uważam, że nie ma dalej co tego ciągnąć. Zgadamy się Kamil na gg wyjaśnimy wszystko, bo nie mam zamiarów palić mostów przez głupoty które można poprawić szczególnie tracić na znajomości z Tobą. Pozdrawiam i myślę że nie będzie dalszego drążenia tematu.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 04-05-2015 00:00

(03-05-2015 23:59)michal86ole napisał(a):  
(03-05-2015 23:53)piotrekprorok napisał(a):  Trochę to śmieszne z tą domeną Lol nie można zamówić domeny która jest wolna bo to nie fair Smile

Jak będe chciał to sobię zamówię zaraz firesub.net, hotcash.eu, eforsa.info i subservices.org i nikomu raczej nic do tego Lol

No to zamów sobie te domeny i przy okazji sklej koparę bo temat Cię nie dotyczy.

Nie posraj się tylko Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 04-05-2015 00:03

@[Karczu] jeśli miałeś dobre zamiary to zwracam honor.Wyglądało to jednak inaczej. Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Voldir - 04-05-2015 00:45

Temat został poruszony na forum HotCash, więc uważam że każdy ma prawo się wypowiedzieć w tym temacie obiektywnie stwierdzając pewne fakty. Jeśli nie chcielibyście, żeby to ujrzało światło dzienne to nie trzeba było poruszać tego wątku na ogólnym forum w temacie HC, a teraz jakieś pretensje że ktoś wypowiedział się nt. domen podobnych do firesuba czy hotcash. Nie ogarniam Waszego rozumowania. Takie sprawy trzeba załatwiać na PW a nie robić komuś koło pióra ujawniając jego niby nie czyste zamiary w oficjalnym wątku, tak jak tutaj Karcz został oczerniony, jakoby miał popełnić zamach przeciwko ludzkości. Śmieszne Smile

Tak, tak. Temat mnie nie dotyczy. Jeśli mój post jest nie odpowiedni to proponuję kliknąć magiczny przycisk: zgłoś Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - FreeZzz - 04-05-2015 09:52

(03-05-2015 23:59)michal86ole napisał(a):  
(03-05-2015 23:53)piotrekprorok napisał(a):  Trochę to śmieszne z tą domeną Lol nie można zamówić domeny która jest wolna bo to nie fair Smile

Jak będe chciał to sobię zamówię zaraz firesub.net, hotcash.eu, eforsa.info i subservices.org i nikomu raczej nic do tego Lol

No to zamów sobie te domeny i przy okazji sklej koparę bo temat Cię nie dotyczy.

Hahaha... Chłopie z takim podejściem to Twój serwis nie potrwa długo Wink Jeśli będziesz miał podejście do ludzi z Twojego serwisu to życze im szukania lepszego serwisu Wink A temat w dziale HC jest ogólnodostępny, każdy może się wypowiedzieć! Nie pozdrawiam!


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 04-05-2015 10:19

Karcz podniósł nam nerwy jednak wszystko się wyjaśniło Smile
Zrobił to w dobrej wierze a ja niepotrzebnie naskoczyłem na niego sądząc,że jest inaczej.Tyle

Tapatalk xperia z2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 04-05-2015 14:05

To tak dla rozładowania napięcia zapytam, program steam jest globalny bo nie mogę na razie wejść na stronę (spowolniony internet mobilny).


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Voldir - 04-05-2015 14:22

@[notentego]

Tak. Wszystkie streamy i playery video są globalne Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 04-05-2015 14:25

Ło aż Ci 2 pkt. repy dałem Big Grin