Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Goldes - 28-04-2015 15:19

(28-04-2015 15:17)Dan!el napisał(a):  Nie przechodzi przez xurl.pl. Piszę wszędzie gdzie mogę uzyskać odpowiedź bo nikt nie odpowiada.

Jeśli spamujesz ze zdjęciami spróbuj je zmienić jak to nie pomoże to możliwe że blokadę masz.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pablitos23 - 28-04-2015 15:20

Jesli byla by taka mozliwosc, to bardzo prosze Smile Moj login : [email protected]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 28-04-2015 15:21

Właśnie to zrobiłem, poskutkowało. Łap reputa bo jako jedyny coś pomogłeś. Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 28-04-2015 15:22

DEL


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Toskan - 28-04-2015 15:46

@karcz-provider nie pytalem o konwersje w sensie tego komunikatu, potwierdzilem tylko ze taki jest od dwoch dni. Zapytalem poniewaz spotkalem sie z komentarzami 'u mnie nie dziala' i nie byly to sporadyczne przypadki.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 28-04-2015 16:27

(28-04-2015 15:46)Toskan napisał(a):  @karcz-provider nie pytalem o konwersje w sensie tego komunikatu, potwierdzilem tylko ze taki jest od dwoch dni. Zapytalem poniewaz spotkalem sie z komentarzami 'u mnie nie dziala' i nie byly to sporadyczne przypadki.

A może piszą że nie działa bo żadnej gry nie otrzymali? Lol


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-04-2015 18:00

(28-04-2015 15:20)Pablitos23 napisał(a):  Jesli byla by taka mozliwosc, to bardzo prosze Smile Moj login : [email protected]
Okej Smile Pójdzie dziś.

(28-04-2015 15:46)Toskan napisał(a):  @karcz-provider nie pytalem o konwersje w sensie tego komunikatu, potwierdzilem tylko ze taki jest od dwoch dni. Zapytalem poniewaz spotkalem sie z komentarzami 'u mnie nie dziala' i nie byly to sporadyczne przypadki.
Jeśli konwersja wręcz wzrosła, to znaczy, że serwis działa i leady wpadają. Może jest tak jak napisał selfie.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - awsomx8 - 28-04-2015 19:09

Dzisiaj coś słabo, prócz jednego asa co wyciągnął 2k Lol


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-04-2015 19:24

A teoretycznie aura Wam sprzyja do zarabiania, nie zmarnujcie potencjału tego wieczora Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - prololex - 28-04-2015 21:34

A miałem promować iphone 6 który nie jest ogólnoświatowy, jednak przeczucie mnie nie myliło Big Grin
Zarobiłeś kwotę 36.00 PLN w programie Konkurs: Samsung Galaxy S5 - France