Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 26-04-2015 00:44

W ramach umowy o dzieło konieczna jest umowa o dzieło Wink Z podpisami i rachunkiem (jedno i drugie my wystawiamy).

Coraz większa liczba użytkowników jednak rozlicza się ryczałtowo - wiąże się to z niższym podatkiem, brakiem umów i możliwością wystawienia nam rachunku samemu. Minusem jest to, że podatek płaci się samemu, a nie jest płacony przez nas.

Nadmieniamy także, że serwisy zmuszające Was do wystawiania rachunku bez podpisania z Wami umowy zmuszają Was do złamania prawa - osobie fizycznej, która bezprawnie wystawi rachunek zagraża odpowiedzialność skarbowa zgodnie z artykułem 62 ustawy z dnia 10 września 1999 roku, Kodeksu Karnego. Serwisom tym łatwiej prowadzi się przez to księgowość, natomiast robią to Waszym kosztem.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - uzyszkodnik - 26-04-2015 01:04

(26-04-2015 00:44)Karcz-Provider napisał(a):  W ramach umowy o dzieło konieczna jest umowa o dzieło Wink Z podpisami i rachunkiem (jedno i drugie my wystawiamy).

Coraz większa liczba użytkowników jednak rozlicza się ryczałtowo - wiąże się to z niższym podatkiem, brakiem umów i możliwością wystawienia nam rachunku samemu. Minusem jest to, że podatek płaci się samemu, a nie jest płacony przez nas.

Nadmieniamy także, że serwisy zmuszające Was do wystawiania rachunku bez podpisania z Wami umowy zmuszają Was do złamania prawa - osobie fizycznej, która bezprawnie wystawi rachunek zagraża odpowiedzialność skarbowa zgodnie z artykułem 62 ustawy z dnia 10 września 1999 roku, Kodeksu Karnego. Serwisom tym łatwiej prowadzi się przez to księgowość, natomiast robią to Waszym kosztem.

Swego czasu przewertowałem prawo dotyczące umów o dzieło i nie mogę się z Tobą zgodzić że rachunki wystawione w taki sposób są bezprawne.
Po pierwsze należy zauważyć że sama umowa w przypadku kiedy dzieło zostało już wykonane czyli wszystkie serwisy sub, ma znaczenie symboliczne.
Po drugie należy zauważyć że przepisy dopuszczają zawarcie takiej umowy bez procedury z podpisami("umowa ustna").

Kilka miesięcy temu prowadziłem coś podobnego z systemem wypłat(zupełnie niezwiązane z SMS-ami) i generowany umowy o dzieło wyglądały mniej więcej tak:

Cytat:Umowa o dzieło nr X
pomiędzy wykonawca a odbiorca

§ 1
Zamawiający zamawia, a Przyjmujący zamówienie zobowiązuje się do wykonania
dzieła w postaci: <tutaj np. reklama programów partnerskich> <od ostatnia wypłata/data rejestracji do data dzisiejsza>

§ 2
Przyjmujący zamówienie zobowiązuje się ukończyć dzieło do xx.xx.2014 r.
§ 3
1. Za wykonanie dzieła strony ustalają wynagrodzenie brutto w wysokości 1000
zł (słownie: tysiąc zł 0/100).
2. Zamawiający w ciągu 3 dni roboczych od dnia odebrania dzieła, przekaże
wynagrodzenie przyjmującemu zamówienie na rachunek:
40123123123123123123123123
3. Wynagrodzenie brutto zostanie pomniejszone o należny zryczałtowany podatek
dochodowy od osób fizycznych w wysokości 18%.
§ 4
W sprawach nieuregulowanych w niniejszej umowie stosuje się przepisy Kodeksu

Natomiast wracając do ryczałtu - bardzo chętnie bym przeszedł na ryczałt ale chyba jest to możliwe dopiero od następnego roku.
Poza tym raczej nie ma sensu jeżeli niektórych źródeł przychodów nie da się wcisnąć na ryczałt - o ile w ogóle dopuszczone jest rozliczanie mieszane w ciągu roku. Trochę dziwnie by to wyglądało gdyby firma której np. świadczę usługi IT zaczęła ode mnie wynajmować powierzchnię reklamową Lol

Jeżeli ktoś przeszedł na ryczałt i przy okazji udało mu się wcisnąć pod ten ryczałt przychody z innych źródeł to będę wdzięczny za poradę Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pawel1178 - 26-04-2015 09:32

Można przejść na ryczałt w każdym miesiącu nie ma zasady, że tylko na nowy rok do końca stycznia jak tu większość na forum krzyczała Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Kondziozwykopu - 26-04-2015 15:14

Jest jakiś problem ze streamem - mam ponad 500 wejść i 0 leadów, może ktoś potwierdzić? czy to tylko u mnie?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 26-04-2015 15:40

Też wam wpada "podwójnie" tak trochę? Jakby znowu kod naliczał kilka razy leada xd Czy to aż tak dobrze dzisiaj jest? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bartek9330 - 26-04-2015 16:16

Przyznać się który to wysyłał Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=xalvbQBWRzc


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 26-04-2015 16:44

(26-04-2015 16:16)bartek9330 napisał(a):  Przyznać się który to wysyłał Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=xalvbQBWRzc

52 łapki w dół od zarabiających na Steam Jerk


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - adios123 - 26-04-2015 17:23

no ładnie Big Grin
widziałem wiele takich podrabiańców, teraz będzie ciężko na yt zarobić Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 26-04-2015 18:03

Przypominamy, że podszywanie się pod inne osoby/instytucje jest zakazane!


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 27-04-2015 12:28

Też u Was dziś tak mało zlicza lead'ów?