Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - FreeZzz - 24-04-2015 21:50

Nic nie pozostaje jak modlitwa wieczorem o złą pogodę Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Goldes - 24-04-2015 21:53

(24-04-2015 21:50)FreeZzz napisał(a):  Nic nie pozostaje jak modlitwa wieczorem o złą pogodę Wink

Moja babcia mówi że po takiej zimie jaka była nie będzie ładnego lata ^^


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Puciek - 24-04-2015 22:19

[Obrazek: gUbOGLM.jpg]
Taki prezent z okazji pierwszego piątku tygodnia to ja rozumiem Huh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 24-04-2015 22:55

Dla tych co płaczą że słaba konwersja Big Grin

[Obrazek: xdd.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - uzyszkodnik - 24-04-2015 23:01

(24-04-2015 21:50)FreeZzz napisał(a):  Nic nie pozostaje jak modlitwa wieczorem o złą pogodę Wink

załatwione ziomeczku Lol






RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - awsomx8 - 25-04-2015 16:21

Wymarzona kwota w dzień w końcu padła Smile Może nie powinienem, ale się pochwalę.
Dzięki HC za to, że jesteście Smile

[Obrazek: cP5Y2gA.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-04-2015 16:44

Koko dżambo i do przodu. Gratulacje i życzymy wycelowania w jedno zero więcej przed przecinkiem Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lukaswu - 25-04-2015 17:24

Jak dla mnie b. słaby ruch jest teraz lepiej odczekać do 19.00 i wtedy... na grubo Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Voldir - 25-04-2015 19:33

Są jakieś opóźnienia? bo 2 osoby napisały że im PIN nie przychodzi. Pytam teoretycznie bo praktycznie to nie mogę podać numerów z jakich były wysłane bo ich najzwyczajniej nie znam.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - uzyszkodnik - 26-04-2015 00:22

czy w ramach rozliczenia UOD mogę wysłać wygenerowany rachunek i to starcza czy potrzebna jest "pełna umowa z podpisami" tak jak ma w zwyczaju leadmore?

data nabycia, data wykonania (ta sama)
wykonawca: imie nazwisko adres pesel
nabywca: hotcash

przedmiot umowy: przeprowadzenie kampanii reklamowej
kwota brutto, koszty uzyskania 20%, zaliczka pit, kwota do wypłaty
rachunek bankowy

natomiast cd. reszty czyli gmina województwo powiat i urząd skarbowy moje doświadczenie jest takie że załatwiał to sam księgowy szykując pit-11 za poprzedni rok na podstawie danych z rachunku