Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - prololex - 24-04-2015 05:24

Karczu jaki program video/stream u was dobrze konwertuje?
Trochę słabe te programy video z wyglądu Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - BobBudowniczy64 - 24-04-2015 07:22

Też myślę że z wyglądu mogły by być trochę ładniejsze. Proszę też o naprawę zajawek z cda (jeśli jest to możliwe), bo gdy mamy w zajawce jakiś film z cda to ta zajawka odpala tylko wtedy gdy dana osoba przebywała przed chwilą na stronie cda.pl, co jest mało realne.

I jeszcze mam prośbę o odświeżenie wyglądu w pobieraniu, chociaż w file-share


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 24-04-2015 15:05

czemu top15 takie słabe ? tracę w wiare w siebie ciężko ledy wchodzą :/
@edit opóźnienia są ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - adios123 - 24-04-2015 17:33

no dzis tragedia


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 24-04-2015 17:54

z 10 zł przeszedłem się na 7 może coś pomoże choć wątpię Undecided


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-04-2015 20:29

(24-04-2015 15:05)gutek126p napisał(a):  czemu top15 takie słabe ? tracę w wiare w siebie ciężko ledy wchodzą :/
@edit opóźnienia są ?

Top15 jest uosobieniem tego jak zarabiacie danego dnia i kto ile czego odpali Wink Leady zawsze wchodzą tak samo...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - awsomx8 - 24-04-2015 20:59

Taki dzień po prostu Smile Wiecie, nadszedł piątek to gimby spotykają się w swoich jaskiniach i razem coś sprawdzają, i zamiast 3 leadów mamy 1 Big Grin Serio, tak to działa /story


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 24-04-2015 21:18

W taką ładną pogodę ludzie nie siedzą przed komputerem. Nawet ja sobie odpuściłem zarabianie dzisiaj [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-04-2015 21:24

Niestety musicie się nastawić, że ładna pogoda = mniej ludzi w necie klikających bez celu Wink

Okres wiosenno-letni zawsze jest znacznie słabszy pod względem ruchu w sieci od jesienno-zimowego. Nie oznacza to jednak, że macie się poddawać i odpuszczać, bo analogicznie w tym okresie macie także mniejszą konkurencję... Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 24-04-2015 21:49

U mnie latem i wiosną to zawsze ładna pogoda = wolne Smile i to jest dobre Big Grin