Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nicooo - 13-04-2015 16:21

(13-04-2015 16:16)rekki napisał(a):  Co ciekawe u mnie przy podobnej ilosci UU wpadły 2 leady za 10zł, a 0 leadów za 1,5zł (3 gwiazdkowa subskrypcja Big Grin)

Btw. 2 dni temu zleciłem swoją pierwszą wypłatę i zastanawiam się, kiedy mogę się jej spodziewać, podpowie ktoś?

Bo właśnie z subami jest problem , ale wszystkie są naliczane , wypłatę dostaniesz pewnie na dniach.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rekki - 13-04-2015 16:40

@up Dzięki Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - patulsky1337 - 13-04-2015 20:23

[Obrazek: oIGwJf0.png]

[Obrazek: A8H31WV.png]

No proszę dla kogoś dochodzenia prawne i postępowania sądowe nie straszne. Zarówno informacja o kosztach jak i stopka tajemniczo znikła. Ba, nawet jest napisane, że nic się nie zapłaci.

A tak bardzo debilnego pomysłu jak PSC z Unii dla graczy to dawno nie widziałem. Nie wiem kto Cię zrodził autorze ale cokolwiek to było współczuje.

BTW. Hotcash lepiej coś z tym zróbcie bo może być z tego jakiś problem potem.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - FreeZzz - 13-04-2015 20:24

(13-04-2015 15:45)Kurus92 napisał(a):  http://prntscr.com/6t8cgm
......
......

http://scr.hu/5v52/j0p16
Myślę że mam gorzej ;/


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - broofie - 13-04-2015 20:39

(13-04-2015 20:23)patulsky1337 napisał(a):  [Obrazek: oIGwJf0.png]

[Obrazek: A8H31WV.png]

No proszę dla kogoś dochodzenia prawne i postępowania sądowe nie straszne. Zarówno informacja o kosztach jak i stopka tajemniczo znikła. Ba, nawet jest napisane, że nic się nie zapłaci.

A tak bardzo debilnego pomysłu jak PSC z Unii dla graczy to dawno nie widziałem. Nie wiem kto Cię zrodził autorze ale cokolwiek to było współczuje.

BTW. Hotcash lepiej coś z tym zróbcie bo może być z tego jakiś problem potem.
Lol. Takich to podziwiam Big Grin Nie zna sie ale sie wypowie facepalm
Do tego gdzie tam masz program/iframe z hotcash'a?
Nie widze rowniez gdzie jest napisane, ze "nic sie nie placi".


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 13-04-2015 20:51

(13-04-2015 20:23)patulsky1337 napisał(a):  [Obrazek: oIGwJf0.png]

[Obrazek: A8H31WV.png]

No proszę dla kogoś dochodzenia prawne i postępowania sądowe nie straszne. Zarówno informacja o kosztach jak i stopka tajemniczo znikła. Ba, nawet jest napisane, że nic się nie zapłaci.

A tak bardzo debilnego pomysłu jak PSC z Unii dla graczy to dawno nie widziałem. Nie wiem kto Cię zrodził autorze ale cokolwiek to było współczuje.

BTW. Hotcash lepiej coś z tym zróbcie bo może być z tego jakiś problem potem.
Nic nie możemy z tym zrobić dopóki nam nie wyślesz linka do tego zamiast screena. Z tego co wysłałeś nawet nie wynika, że ktoś promuje nasz program, a jeżeli to robi, to nie widzimy jego reflinka.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - broofie - 13-04-2015 20:55

@[patulsky1337] Zachecam do zapoznania sie z regulaminem strony, potem rzucaj czyimis niszami na prawo i lewo Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 13-04-2015 21:16

(13-04-2015 20:23)patulsky1337 napisał(a):  [Obrazek: oIGwJf0.png]

[Obrazek: A8H31WV.png]

No proszę dla kogoś dochodzenia prawne i postępowania sądowe nie straszne. Zarówno informacja o kosztach jak i stopka tajemniczo znikła. Ba, nawet jest napisane, że nic się nie zapłaci.

A tak bardzo debilnego pomysłu jak PSC z Unii dla graczy to dawno nie widziałem. Nie wiem kto Cię zrodził autorze ale cokolwiek to było współczuje.

BTW. Hotcash lepiej coś z tym zróbcie bo może być z tego jakiś problem potem.

Gdzie to wszystko znikło? Może masz Adblocka? Smile Napisane jest że za weryfikacje NIE są naliczane dodatkowe koszty a nie za wysłanie sms-a a to mi się wydaje różnicą.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - patulsky1337 - 13-04-2015 21:40

Nie mam adblocka, a stopki nie ma. A stąd wiem, że hotcash bo jak na razie tylko Hotcash ma PSC.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fusek - 13-04-2015 21:46

(13-04-2015 20:24)FreeZzz napisał(a):  
(13-04-2015 15:45)Kurus92 napisał(a):  http://prntscr.com/6t8cgm
......
......

http://scr.hu/5v52/j0p16
Myślę że mam gorzej ;/

tak?
[Obrazek: Clipboard02.jpg]