Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - hejza92 - 30-03-2015 22:39

Witam zarabia ktoś na promowaniu gier ? opłaca się ? WYSTARCZY ŻE KTOŚ SIĘ ZAREJESTRUJE I BĘDZIE GRAŁ ? CO JAK SIĘ ZAREJESTRUJE A GRA MU SIĘ NIE SPODOBA ?? BĘDZIE LEAD CZY NIE Big Grin?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - joseph - 30-03-2015 22:58

(30-03-2015 20:30)sqmany napisał(a):  @[Karcz-Provider]
Szukałem ostatnio Video Locker'a worldwide, słyszałem wcześniej ,że jest on u was, ale niestety nie znalazłem informacji o tym ,że rzeczywiście jest on globalnym programem. Na szczęście poprawiono mnie w SW, że jest to program działający na cały świat, sprawdziłem to przez proxy i wskakują oferty CPA, czyli jest to czego szukałem, ale rodzi się teraz pytanie, wiadome jest ,że stawki za każdą ofertę są różne ,zależne od kraju i reklamodawcy. W HC jeżeli chodzi o suby, to jest stała stawka którą można wybrać, jak jest w przypadku kiedy ktoś zza granicy wypełni ofertę, ile dostanę zł na konto ?

BTW.Tak jak pisałem nie znalazłem informaji o tym ,że jest to program globalny, nie ma o tym informacji na podstronie video locker'a ,a na stronie głównej jest mowa o jakichś ikonkach, które niestety nie działają Wink : [Obrazek: niehab.jpg]

Też mnie to ciekawi. Jeszcze jedno pytanie czyli jak ktoś wchodzi z zagranicy to strona wyświetla się w jego języku?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sqmany - 30-03-2015 23:44

@[joseph]
Co do twojego pytania, to w przypadku video-lockera, to treść "Wypełnij ofertę aby kontynuować" jest po angielsku, oferty wiadomo - w języku osoby która je wypełnia. Co do innych programów to nwm.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - buenopompa - 31-03-2015 00:57

wystawiam na fejsbuku link z podgladaczem i wyskakuje mi komunikat ze nie moge go udostepnic ktos poradzi cos z tym?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ctrev31 - 31-03-2015 01:09

(31-03-2015 00:57)buenopompa napisał(a):  wystawiam na fejsbuku link z podgladaczem i wyskakuje mi komunikat ze nie moge go udostepnic ktos poradzi cos z tym?

Musisz użyć jakiegoś skracacza linków, którego facebook nie blokuje Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - buenopompa - 31-03-2015 01:12

czy moze mi ktoś pomóc aby generować kilka leadow dziennie jakies wskazowki/podpowiedzi? czekam na pw z gory dzieki wielkie


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - hejza92 - 31-03-2015 09:38

Witam zarabia ktoś na promowaniu gier ? opłaca się ? WYSTARCZY ŻE KTOŚ SIĘ ZAREJESTRUJE I BĘDZIE GRAŁ ? CO JAK SIĘ ZAREJESTRUJE A GRA MU SIĘ NIE SPODOBA ?? BĘDZIE LEAD CZY NIE ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sqmany - 31-03-2015 17:36

Tak sobie trochę odpowiem na pytanie, bo niedawno wpadł pierwszy lead zza granicy na video lockerze.
Cytat:Zarobiłeś kwotę 2.25 PLN w programie VideoWay (Content Locker) - Denmark
Stawka 2.25 zł wynikła pewnie z przewalutowania $ na PLN, pewnie mają ustalony stały kurs $ na 3 i jak wpada jakiś lead to mnożą $ x 3 i wystawiają zarobek w PLN. Ale chciałbym usłyszeć konkretną odpowiedź od karcza.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Skyrimka - 31-03-2015 19:21

(30-03-2015 22:58)joseph napisał(a):  Też mnie to ciekawi. Jeszcze jedno pytanie czyli jak ktoś wchodzi z zagranicy to strona wyświetla się w jego języku?

W każdym zagranicznym kraju wyświetla się w języku angielskim.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 31-03-2015 21:26

(30-03-2015 22:39)hejza92 napisał(a):  Witam zarabia ktoś na promowaniu gier ? opłaca się ? WYSTARCZY ŻE KTOŚ SIĘ ZAREJESTRUJE I BĘDZIE GRAŁ ? CO JAK SIĘ ZAREJESTRUJE A GRA MU SIĘ NIE SPODOBA ?? BĘDZIE LEAD CZY NIE Big Grin?
Musi rozegrać chociaż chwilę.


(30-03-2015 22:58)joseph napisał(a):  
(30-03-2015 15:16)Karcz-Provider napisał(a):  
(30-03-2015 20:30)sqmany napisał(a):  @[Karcz-Provider]
Szukałem ostatnio Video Locker'a worldwide, słyszałem wcześniej ,że jest on u was, ale niestety nie znalazłem informacji o tym ,że rzeczywiście jest on globalnym programem. Na szczęście poprawiono mnie w SW, że jest to program działający na cały świat, sprawdziłem to przez proxy i wskakują oferty CPA, czyli jest to czego szukałem, ale rodzi się teraz pytanie, wiadome jest ,że stawki za każdą ofertę są różne ,zależne od kraju i reklamodawcy. W HC jeżeli chodzi o suby, to jest stała stawka którą można wybrać, jak jest w przypadku kiedy ktoś zza granicy wypełni ofertę, ile dostanę zł na konto ?

BTW.Tak jak pisałem nie znalazłem informaji o tym ,że jest to program globalny, nie ma o tym informacji na podstronie video locker'a ,a na stronie głównej jest mowa o jakichś ikonkach, które niestety nie działają Wink : [Obrazek: niehab.jpg]

Też mnie to ciekawi. Jeszcze jedno pytanie czyli jak ktoś wchodzi z zagranicy to strona wyświetla się w jego języku?
Obrazek poprawiony. Obecnie wyświetla się domyślnie w angielskim osobom z zagranicy, ale np. Konkusr z Galaxy S5 na dniach będzie także niemiecki. Generalnie jesteśmy elastyczni i spełniamy prośby Userów, jak mają konkretne zapotrzebowanie Smile


(31-03-2015 17:36)sqmany napisał(a):  Tak sobie trochę odpowiem na pytanie, bo niedawno wpadł pierwszy lead zza granicy na video lockerze.
Cytat:Zarobiłeś kwotę 2.25 PLN w programie VideoWay (Content Locker) - Denmark
Stawka 2.25 zł wynikła pewnie z przewalutowania $ na PLN, pewnie mają ustalony stały kurs $ na 3 i jak wpada jakiś lead to mnożą $ x 3 i wystawiają zarobek w PLN. Ale chciałbym usłyszeć konkretną odpowiedź od karcza.
Dokładnie w ten sposób jest to rozwiązane - kwota którą widzimy jako lead jest zawsze od razu przewalutowana z USD na PLN i zaokrąglana do 2 miejsc po przecinku.