Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 30-03-2015 11:23

Mam bardzo ważne pytanie. Ile kont fejk mogę dziennie założyć żeby nie dostać bana? I w jaki sposób je założyć żeby zmniejszyć szansę na bana? Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 30-03-2015 15:16

A po co i gdzie masz zamiar to robić?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 30-03-2015 15:21

Na Facebook chcę fejk konta zrobić pod spam na grupach. Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - michal1498 - 30-03-2015 16:31

Nie ma dziś żadnej awarii ? Wszystko jest w porządku ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 30-03-2015 17:40

Podbijam. U mnie też dziś dziwnie.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MatiMaister - 30-03-2015 18:12

Jest awaria.
Top 1 Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Armin Van Buuren - 30-03-2015 19:52

W statystykach chcialbym zobaczyc cala swoja skutecznosc , wejscia itd jednak wszystkie wartosci to 0, oprócz PLN'ów


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dixtel - 30-03-2015 19:59

@up
Też tak mam


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sqmany - 30-03-2015 20:30

@[Karcz-Provider]
Szukałem ostatnio Video Locker'a worldwide, słyszałem wcześniej ,że jest on u was, ale niestety nie znalazłem informacji o tym ,że rzeczywiście jest on globalnym programem. Na szczęście poprawiono mnie w SW, że jest to program działający na cały świat, sprawdziłem to przez proxy i wskakują oferty CPA, czyli jest to czego szukałem, ale rodzi się teraz pytanie, wiadome jest ,że stawki za każdą ofertę są różne ,zależne od kraju i reklamodawcy. W HC jeżeli chodzi o suby, to jest stała stawka którą można wybrać, jak jest w przypadku kiedy ktoś zza granicy wypełni ofertę, ile dostanę zł na konto ?

BTW.Tak jak pisałem nie znalazłem informaji o tym ,że jest to program globalny, nie ma o tym informacji na podstronie video locker'a ,a na stronie głównej jest mowa o jakichś ikonkach, które niestety nie działają Wink : [Obrazek: niehab.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squall112 - 30-03-2015 22:11

Karcz-Provider jest możliwość zlecenia wypłatki dziś czy tam jutro ? ^^