Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ado - 25-03-2015 09:36

rzekomo UK
[Obrazek: 33mwinn.jpg] Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squall112 - 25-03-2015 11:13

(24-03-2015 23:42)Karcz-Provider napisał(a):  Wypłacone Smile I wracaj na HotCash na dobre, bo po sygnaturce widzę, że błądzisz... Lol

Pomyślę nad tym, może będę zarabiał na tym i na tym, zobaczymy jak to będzie, oczywiście co jakiś czas zamieniam linki na te z hc więc zobaczymy jak to będzie Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 25-03-2015 15:18

Na jakich programach najlepiej działać?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - BossSH - 25-03-2015 15:43

"HotCash ma prawo nałożyć karę umowną na Wydawcę w wysokości 1000 PLN za każdego Reklamodawcę, z którym Wydawca podejmie współpracę bezpośrednią, w przypadku, gdy pierwotna aktywna współpraca odbywała się w sieci HotCash. HotCash dopuszcza współpracę bezpośrednią Wydawców i Reklamodawców po wcześniejszych, pisemnych uzgodnieniach wszystkich stron."

Jeśli mamy aktywne konta w innych serwisach możemy zostać obciążeni?? Jak to wygląda? Najlepiej niech się właściciel wypowie @[Karcz-Provider]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ctrev31 - 25-03-2015 17:21

(25-03-2015 15:43)BossSH napisał(a):  "HotCash ma prawo nałożyć karę umowną na Wydawcę w wysokości 1000 PLN za każdego Reklamodawcę, z którym Wydawca podejmie współpracę bezpośrednią, w przypadku, gdy pierwotna aktywna współpraca odbywała się w sieci HotCash. HotCash dopuszcza współpracę bezpośrednią Wydawców i Reklamodawców po wcześniejszych, pisemnych uzgodnieniach wszystkich stron."

Jeśli mamy aktywne konta w innych serwisach możemy zostać obciążeni?? Jak to wygląda? Najlepiej niech się właściciel wypowie @[Karcz-Provider]

http://zarabiam.com/Temat-Regulamin-interpretacja-jednego-punktu-110600?pid=1182257#pid1182257


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - BossSH - 25-03-2015 17:42

Podziękował Wink Po prostu myślałem że nie możemy mieć kont w innych serwisach a tu jednak chodziło o zupełnie coś innego. Co jak co ale pilnować się trzeba bo jednak większość regulaminów jest pisana na naszą nie korzyść Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - szarydg - 25-03-2015 17:44

czy w tym programie są też kampanie pod ruch z USA?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DeoRIP - 25-03-2015 20:59

Serwer nie.działa ^^


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-03-2015 21:05

(25-03-2015 17:44)szarydg napisał(a):  czy w tym programie są też kampanie pod ruch z USA?
Tak, mamy programy globalne. Są oznaczone Smile

(25-03-2015 20:59)DeoRIP napisał(a):  Serwer nie.działa ^^
Nasz serwer? Właśnie wszedłem bez problemu, monitor serwera również nic nie wskazał.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 25-03-2015 21:23

Aktualnie zacząłem próbę zarobku na LeadMore, lecz natknąłem się na HotCash i wydaje mi się o niebo lepszy. Chociażby z tego względu, że posiada więcej programów do promowania. Mam też pytanie najważniejsze w sumie czy nie ma w HotCash żadnych problemów z wypłatą pieniędzy? (Nie mam zamiaru oczerniać LM tylko to moje prywatne spostrzeżenie)