Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mordimer12 - 14-03-2015 11:41

Przy jednym filmie u mnie nie wyskakuje pop-up z wiadomością żeby wysłać sms pod numer. Zwiastun filmu sie kończy i dupa. (filmynet.eu)


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Drekker - 14-03-2015 14:29

szukam mentora w HotCash


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 14-03-2015 14:36

(14-03-2015 11:41)mordimer12 napisał(a):  Przy jednym filmie u mnie nie wyskakuje pop-up z wiadomością żeby wysłać sms pod numer. Zwiastun filmu sie kończy i dupa. (filmynet.eu)

Na pewno poprawnie uzupełniłeś formularz? Podeślij screena na PW.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AndroidPL - 14-03-2015 20:21

ekhmm http://scr.hu/2hun/ph6ro


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 14-03-2015 20:24

Będzie baaan Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - broofie - 14-03-2015 20:50

Nie no, spoko nisza. Wchodzisz na FB, a tam Durczok usmiercony, wchodzisz w link, a tu doladowanie facepalm


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Voldir - 14-03-2015 21:20

Za Durczoka już ktoś może beknąć swoim dupskiem. Ciekawiej by się zrobiło, gdyby faktycznie coś mu się stało Smile

Gratuluję pomysłu i debilizmu facepalm


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bartek9330 - 14-03-2015 21:58

Ja pierdole co za debil beka Durczok a link prowadzi do doładowań...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 14-03-2015 21:59

hah , mnie to by nawet nie przyszło do głowy żeby uśmiercać kogoś :O . Moja wyobraźnia widocznie jest zdecydowanie zbyt mało bujna dlatego wyniki mam jakie mam :s


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 14-03-2015 22:23

Rozumiem jeszcze jak debil zrobi viralke z usmierceniem kogoś i dostanie bana ale doładowanie w linku dotyczącym czyjejś śmierci Big Grin