Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - exxthc - 09-03-2015 18:10

(09-03-2015 17:25)notentego napisał(a):  Ja mam masę czasu i umiejętności ale nie wiem jak zacząć, a prawdziwych mentorów już od dawna ni ma Tongue

Nie zaczales a juz wiesz ze masz umiejetnosci? beka


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 09-03-2015 18:46

Mentorzy którzy byli są i będą nie nauczą Cię zarabiać 20k nawet w rok czasu :/ smutny


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 09-03-2015 19:56

(09-03-2015 18:10)exxthc napisał(a):  
(09-03-2015 17:25)notentego napisał(a):  Ja mam masę czasu i umieętności ale nie wiem jak zacząć, a prawdziwych mentorów już od dawna ni ma Tongue

Nie zaczales a juz wiesz ze masz umiejetnosci? beka

Specjalnie dla ciebie sprecyzuje, "zacząć OD NOWA" a pod słowem umiejętności kryje się wiele rzeczy i nie mam na myśli bezmozgie spamowanie.

AnnaKa nie mam na myśli 20k ale naprowadzenie mnie na dobrą drogę.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - kozak38 - 09-03-2015 21:52

szkoda ze niema subów


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 09-03-2015 22:14

hmm przeglądałem przed chwilą co promują inni i natrafiłem na taki link http://fejs-szpieg.xaa.pl/ stronka łudząco podobna do fb ktoś wchodząc w link z fb sobie pomyśli że go wylogowało poda login pass kliknie zaloguj i przenosi go na wasz program gdzie po drodze wcześniej podany login i pass zostaje zapisane na fejs-szpieg.xaa.pl
następnie konta zapisane na fejs-szpieg.xaa.pl są wykorzystywane do dalszego spamu linku prowadzącego do programu z Hotcash.

Karczu czy takie działania tej że osoby przejdą płazem zarabiania na HotCash ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 09-03-2015 22:22

Sprawdzimy to i jeżeli jest tak jak mówisz, ban jest pewny.

Nie przyłożymy ręki do kradzieży kont.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 10-03-2015 10:44

(09-03-2015 22:22)Karcz-Provider napisał(a):  Sprawdzimy to i jeżeli jest tak jak mówisz, ban jest pewny.

Nie przyłożymy ręki do kradzieży kont.

I co? Zbanowany?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - daniel42na - 10-03-2015 14:16

Można prosić o informacje na której stawce SMS jest największy EPC i ile wynosi? Głównie chodzi mi o programy wideo/stream, ale mogą być też globalne.
I przy okazji jaka jest średnia konwersja na tym najdroższym smsie?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 10-03-2015 14:32

(10-03-2015 10:44)notentego napisał(a):  
(09-03-2015 22:22)Karcz-Provider napisał(a):  Sprawdzimy to i jeżeli jest tak jak mówisz, ban jest pewny.

Nie przyłożymy ręki do kradzieży kont.

I co? Zbanowany?
Tak.


(10-03-2015 14:16)daniel42na napisał(a):  Można prosić o informacje na której stawce SMS jest największy EPC i ile wynosi? Głównie chodzi mi o programy wideo/stream, ale mogą być też globalne.
I przy okazji jaka jest średnia konwersja na tym najdroższym smsie?
Użytkownicy mają różne opinie w tym temacie - jedni mówią, że na 6.50, a inni, że na 9.50 PLN. Najlepiej potestować obie.

Co do konwersji... Mamy osobę, która na plikach utrzymuje konwersję blisko 10% na stawce najwyższej przy stosunkowo dużym trafficu (jest foto gdzieś na forum, chyba nawet zgłaszane do naszego konkursu - zasługa dobrej i wiarygodnej niszy), są też osoby z CR poniżej 1%. Wszystko zależy jak się trafi i opracuje w niszę Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 10-03-2015 14:43

Skoro przy konwersji jesteśmy - dzisiaj mam o połowę niższą niż zawsze - jakieś opóźnienia/awarie?