Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 07-03-2015 22:00

(07-03-2015 17:59)gutek126p napisał(a):  
(07-03-2015 17:17)michal1498 napisał(a):  Dziś jest słabo Sad konwerszyn 2
Wieczorkiem ci pokaże że nie jest słabo no HotCash Cool
Dobre piwko dobre zarobki Big Grin
Proszę bardzo Obietnica dotrzymana Smile prawie wszystkie leady stawka 9.5 ( 10 zł Lol)
Wystarczy chcieć zarabiać Smile a nie narzekać Smile
[Obrazek: 850.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 07-03-2015 22:25

W takich warunkach to można zarabiać Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 07-03-2015 22:26

Gutek miałem wczoraj podobnie i jakoś piwka nie musiałem pić Lol
Dziś nie dam rady Cię przegonić bo mi się nie chce i wgl nie pracowałem ale gratuluję Big Grin

Jutro też zostawiam top1 dla Ciebie impreza


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 07-03-2015 22:31

(07-03-2015 22:26)AnnaKa napisał(a):  Gutek miałem wczoraj podobnie i jakoś piwka nie musiałem pić Lol
Dziś nie dam rady Cię przegonić bo mi się nie chce i wgl nie pracowałem ale gratuluję Big Grin

Jutro też zostawiam top1 dla Ciebie impreza

bardziej cieszy bycie w topce 1 ? Big Grin Takie mam odczucia Lol
AnnaKa wzrosła ci skuteczność przechodząc z sub na premium ? bo Mi Tak a trochę to nie logiczne jest bo na sub pobiera około 5 zł a tutaj na hotcash jadę na najwyższej stawce i mam lepszą skuteczność Huh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 07-03-2015 22:39

Nie no szczerze mówiąc ja w topce nie muszę być w sumie nawet nie wiem czy to jest ważny punkt serwisu no chyba jedynie dla motywacji innych.

Co do skuteczności utrzymała mi się tak samo ale mam większą łatwość w promowaniu programów ponieważ żaden serwis nie ma tak rozwiązanych jak tutaj i to mi się podoba.

Wracając do kasy, ważna jest dla mnie każda złotówka teraz i cieszę się z każdym leadem.

Mimo wszystko szczere gratulacje dzisiejszej sumy Smile Aczkolwiek coś czuję że ktoś jutro dowali do pieca bynajmniej takie miałem słuchy. Jestem ciekaw efektów.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rooney997 - 08-03-2015 19:23

Mam pytanie może nie w tym dziale i ogólnie ale czy jak mam grupe moją na facebooku to ona się liczy jak strona prywatna ??


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Noozer - 08-03-2015 20:12

@[Karcz-Provider] Kiedy muszę zlecić wypłatę, żeby mi doszła do 20 marca najlepiej Wink ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 08-03-2015 21:31

Napisz do Szefa Kamila (Karcz) na 2 dzień będziesz miał wypłatę Lol Huh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 08-03-2015 21:36

@[gutek126p] gratuluję wyniku Smile

Dzisiaj na to wychodzi, że topka moja Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 08-03-2015 21:42

ładnie pocisnąłeś Smile zobaczymy w następnym tygodniu kto ile razy w top15 będzie 1 Cool
Moje planyIdea być trzy razy w tygodniu pierwszy w top15 Lol