Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - michal1498 - 05-03-2015 15:55

Podniesiona na każdym programie o 50 gr Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Max998 - 05-03-2015 21:12

Gdyby ktoś szukał chętnych do zarabiania to mogę zostać czyimś refem w zamian za pomoc. Smile

Jak coś to PW.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 05-03-2015 23:16

We większości HotCash ogarnia każdy na tyle że sam daje sobie radę za to cenię ten serwis że są tam ludzie którzy idą i zarabiają a nie ''kiedy dostanę wypłatę?'' ''Serwis wam nie działa'' ''ej zleciłem minutę temu dostanę wypłatę za dwie?'' ''Może i fajnie ale wprowadzicie jakieś programy na których idzie zarobić?'' Tego tu nie ma i mam nadzieję że nie będzie i to spowoduje że serwis urośnie w mega siłę!


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Liromir - 05-03-2015 23:18

tego nie ma, bo nie doliczają leadów i nie ma na doładowanku 5%, za miesiąc gimby będą miały 0.1% i żyły w przekonaniu że to nie cięcia Huh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 06-03-2015 11:54

Liromir, sprytnie to opisałeś Big Grin niektóre posty naprawdę powalają i aż ciężko uwierzyć że zwykły szaraczek tego nie zauważa Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 06-03-2015 16:44

ehh ludziki nie chcą za bardzo wchodzić już w moje linki smutny

Karczu da radę wstawić tutaj ogólną konwersje programów ? z stawki 6,50zł
programy z zakładki "facebook" / "społecznościowe"


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rooney997 - 06-03-2015 22:40

Sorry ale jestem nowy i mam pytanie czemu mi nie zalicza stawek skoro wiem że jakaś osoba zrobiłą linka ???


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bolo9797 - 06-03-2015 23:03

(06-03-2015 22:40)rooney997 napisał(a):  Sorry ale jestem nowy i mam pytanie czemu mi nie zalicza stawek skoro wiem że jakaś osoba zrobiłą linka ???
to mozna tutaj jakos 'zrobic linka'?? Chyba nie na tym polega zarabianie na tym serwisie.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bartek9330 - 06-03-2015 23:03

(06-03-2015 22:40)rooney997 napisał(a):  Sorry ale jestem nowy i mam pytanie czemu mi nie zalicza stawek skoro wiem że jakaś osoba zrobiłą linka ???

Jesteś pewny w 100% że wysłał tego smsa? Ludzie często kłamią, że wysłali, żebyś im dał za darmo.

@edit
Karczu jeśli to czytasz to zajrzyj na GG jak możesz.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 07-03-2015 00:58

(06-03-2015 22:40)rooney997 napisał(a):  Sorry ale jestem nowy i mam pytanie czemu mi nie zalicza stawek skoro wiem że jakaś osoba zrobiłą linka ???

Zawsze proś takie osoby o konkrety, tj. aby podała treść wysłanego SMS, kod który otrzymała, swój numer telefonu oraz co się jej wyświetliło po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu na stronie Smile

Każdy przypadek jesteśmy gotowi skonfrontować na forum.