Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pysik-89 - 02-03-2015 10:17

Czy w HotCashu są jeszcze jakiekolwiek oferty z subskrypcjami? czy zostały tylko już sms premium? Nie wiem czemu ale dużo ciężej mi złapać leada na premium Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-03-2015 11:19

Obecnie tylko SMS Premium. Który program promujesz?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pysik-89 - 02-03-2015 11:31

Staram się doładowania i pobieranie plików.Na subach to mi najłatwiej wchodziło. Niestety teraz mało kto chce wysłać sms-a powyżej 20zł Tongue
Aktualnie to teraz próbuję z wszystkim.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-03-2015 12:04

Do doładowań suby powinny wrócić jeszcze Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 02-03-2015 12:19

(02-03-2015 11:31)Pysik-89 napisał(a):  Staram się doładowania i pobieranie plików.Na subach to mi najłatwiej wchodziło. Niestety teraz mało kto chce wysłać sms-a powyżej 20zł Tongue
Aktualnie to teraz próbuję z wszystkim.

pozwól że wypowiem się na ten temat.

Co do promowania doładowań w premium raczej niema to dużego sensu chociażby z tego względu iż jak ktoś korzysta z naszej usługi to chce to doładowanie a to że je chce jest zazwyczaj spowodowane stanem niskiego konta co przekłada się na brak możliwość wysłanego sms'a premium, sporo ludzi również posiada telefony na abonament których nie doładowują zdrapkami bodajże niema nawet takiej opcji także samo to również wyklucza te osoby z wzięcia udziału w naszym programie.

zaś co do pobierania plików to również podobnie jak z filmami ciężko jest trafić na użytkownika który faktycznie tego potrzebuje (chce z tego skorzystać)

sam z siebie polecam programy z serii facebook'a, ewentualnie programy konkursowe począwszy od ps4, galaxy s5 bądź butach


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 02-03-2015 19:10

Wiem, że te pytanie już pewnie gdzieś było, ale zapytam jeszcze raz. Która stawke najlepiej używać pod programy facebookowe ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - FreeZzz - 02-03-2015 19:48

Różnie, zależy od odbiorców, ale myślę że 6,50 to bardzo dobra stawka, bo mało kto ma ponad 30zł na koncie Wink Chyba że masz swoją grupę to można po 9,50 Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - michal1498 - 02-03-2015 20:00

Konwersja dzisiaj jak najbardziej na plus Smile
[Obrazek: Screenshot_1.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-03-2015 22:11

(02-03-2015 19:10)Koja napisał(a):  Wiem, że te pytanie już pewnie gdzieś było, ale zapytam jeszcze raz. Która stawke najlepiej używać pod programy facebookowe ?

Któraś z dwóch wyższych Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ostry2ostry - 03-03-2015 14:06

Niestety ale nie zaliczylo mi leada z programu pobierania . Użytkownik twierdzi że smsa wysłał a leada zaliczonego brak Smile
Takie cięcie na sam początek ?
To ja dziękuje Smile