Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 01-03-2015 18:51

@Up.. punkty i czasami trochę rozumu Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - adios123 - 01-03-2015 19:01

no losowanie jest chyba jesli program ktory cos losuje


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 01-03-2015 19:02

Nie ma żadnych losowań. To co otrzymuje zależne jest od danego programu.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fusek - 01-03-2015 19:09

Ale mula linki.... co jest? Przeciazone serwery?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 01-03-2015 19:15

Które konkretnie linki mulą? Śmiga dość szybko wszystko Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 01-03-2015 19:16

nie wiem czemu ale nie polecam zarabiania na HotCash w Weekendy Big Grin od poniedziałku do piątku pięknie mi idzie a sobota i niedziela to porażka wystarczy sobie na topke zobaczyć Sad Od czego to zależy xD
Może jak gimby ze szkoły przychodzą to łatwiej sms'y wysyłają Big Grin Lol


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fusek - 01-03-2015 19:18

(01-03-2015 19:15)Karcz-Provider napisał(a):  Które konkretnie linki mulą? Śmiga dość szybko wszystko Smile

video - filmynetTongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Radek4921 - 01-03-2015 20:09

Wieczorem postanowiłem powrócić i przetestować hotcash.

[Obrazek: 08cc6c0d9d.jpg]

Szkoda że taka słaba konwersja smutny


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - forumisko - 01-03-2015 20:33

Zaczyna się nowy miesiąc, czytaj czas doładowac konta Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 01-03-2015 21:38

(01-03-2015 19:16)gutek126p napisał(a):  nie wiem czemu ale nie polecam zarabiania na HotCash w Weekendy Big Grin od poniedziałku do piątku pięknie mi idzie a sobota i niedziela to porażka wystarczy sobie na topke zobaczyć Sad Od czego to zależy xD
Może jak gimby ze szkoły przychodzą to łatwiej sms'y wysyłają Big Grin Lol

A tam głupoty gadasz Big Grin

właśnie w weekend i była to niedziela pobiłem swój rekord co do największej dniówki bo wpadło aż 1600zł tego dnia.

dzisiaj po opłacałem serwery + nowe domeny i zacząłem gdzieś walić posty o 19:30 i jak narazie 7 leadów do tej pory. może i mało jednak wpierw chcę oswoić fejsbooka z nowym linkiem i w przyszłą niedziele dniówka powinna być coś około 2k jak nie lepiej.

Edit:

Cytat:Może jak gimby ze szkoły przychodzą to łatwiej sms'y wysyłają Big Grin
no nie wiem nie wiem ja jak byłem gimbem Big Grin to praktycznie rzadko miałem +25zł na koncie przeważnie doładowanie za 10zł + wykupiony pakiet na sms'y i tyle
tak samo w tamtych czasach moi rówieśnicy, więc w gronie osób korzystających z naszych usług pewno jest znacznie mniej gimbów zaś więcej dorosłych po +18