Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fusek - 25-02-2015 14:18

(25-02-2015 13:56)forumisko napisał(a):  Jeśli chce promować hotcasch na świat to normalnie link promuje wygenerowany z profilu tak?Jesli jakiś Niemiec wejdzie w ofertę będzie miał wszystko po swojemu?

Z tego co wyczytalem to bedzie mial po angielsku, niezaleznie od kraju z jakiego jest.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - aero2 - 25-02-2015 14:27

Jakie jest wasze zdanie, lepiej wpada tu niż na Leadmore?
Myślę zarabiać tutaj, ale nie jestem przekonany że ktoś wyśle smsa.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 25-02-2015 14:34

Aero spróbuj i sam się przekonaj Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fusek - 25-02-2015 14:53

(25-02-2015 14:34)notentego napisał(a):  Aero spróbuj i sam się przekonaj Smile

dokladnie. Ja podchodzilem sceptycznie do Hotcash. Ale dzis testuje drugi program.
Poki co jestem zadowolony.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 25-02-2015 15:25

(25-02-2015 14:27)aero2 napisał(a):  Jakie jest wasze zdanie, lepiej wpada tu niż na Leadmore?
Myślę zarabiać tutaj, ale nie jestem przekonany że ktoś wyśle smsa.

Musisz sam sprawdzić i ocenić.

Moje zdanie jest takie:

Co do subów dostaje się kase jak kogoś biluje po pierwszym zbilowaniu dana osoba wypisuje się z subskrypcji a zarazem właściciel subskrypcji (ta osoba która daje nam zarabiać) jest na minus co zazwyczaj skutkuje cięciem kolejnych leadów by cała sytuacja się wyrównała.

Co do Premium tutaj osoba wchodzi na stronę wysyła sms'a zabiera około 24zł połowe z tego zabiera operator resztę idzie dla HotCash w przybliżeniu jakieś 12zł my dostajemy 6,5zł
i niema mowy o cięciu leadów bo HotCash nie będzie nigdy w plecy

_______________________
Porównanie usług Subskrypcyjnych z usługami Premium.
Gdzie w pierwszym przypadku osoba miała mieć tam 6zł na koncie zaś w drugim 24zł... Sposób jak i miejsce promowania dokładnie to samo.

Screeny mówią same za siebie

[Obrazek: 2wd6i9.jpg]
[Obrazek: ngybwh.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-02-2015 15:39

(25-02-2015 15:25)Duxone00 napisał(a):  
(25-02-2015 14:27)aero2 napisał(a):  Jakie jest wasze zdanie, lepiej wpada tu niż na Leadmore?
Myślę zarabiać tutaj, ale nie jestem przekonany że ktoś wyśle smsa.

Musisz sam sprawdzić i ocenić.

Moje zdanie jest takie:

Co do subów dostaje się kase jak kogoś biluje po pierwszym zbilowaniu dana osoba wypisuje się z subskrypcji a zarazem właściciel subskrypcji (ta osoba która daje nam zarabiać) jest na minus co zazwyczaj skutkuje cięciem kolejnych leadów by cała sytuacja się wyrównała.

Co do Premium tutaj osoba wchodzi na stronę wysyła sms'a zabiera około 24zł połowe z tego zabiera operator resztę idzie dla HotCash w przybliżeniu jakieś 12zł my dostajemy 6,5zł
i niema mowy o cięciu leadów bo HotCash nie będzie nigdy w plecy

[Obrazek: 2wd6i9.jpg]
[Obrazek: ngybwh.jpg]

Dzięki za porównanie!

Tutaj jeszcze tylko sprostujemy - na 1 ledzie mamy zysku niż napisałeś, bo w cenie SMS jest jeszcze VAT Smile Natomiast fakt, że nie ma strat wypływa na to, że nie ma konieczności cięć.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - aero2 - 25-02-2015 15:43

Przekonałeś mnie.
Na jakiej stawce najlepiej wpada wszystkim?
Kiedy są podnoszone stawki za leada?
Jakie warunki trzeba spełnić?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - uzyszkodnik - 25-02-2015 15:45

(25-02-2015 09:03)uzyszkodnik napisał(a):  Karczu, powiedz mi proszę jak są rozliczane leady zagraniczne z gateway? stawki są stałe w PLN czy liczone jest po jakimś kursie dolara z danego dnia?



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - jarekb321 - 25-02-2015 15:46

@[Duxone00] Zarabiasz na facebooku czy strona? I ile już siedzisz w zarabianiu przez internet?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 25-02-2015 16:15

(25-02-2015 15:46)jarekb321 napisał(a):  @[Duxone00] Zarabiasz na facebooku czy strona? I ile już siedzisz w zarabianiu przez internet?


(25-02-2015 15:46)jarekb321 napisał(a):  @[Duxone00] Zarabiasz na facebooku czy strona? I ile już siedzisz w zarabianiu przez internet?


Zarabiam na FB obecnie praca stoi w miejscu z tego względu iż facebook zablokował link i usunął wszystkie posty beka ponad 130k postów usuniętych.
No i czekam aż zarejestrują mi kolejne domeny bym mógł po podbinać na serwer i ruszyć z nowu z pracą...

w zarabianiu siedzę hmm 6 lutego minął rok