Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - moneymaker44 - 22-02-2015 21:27

Witam, jestem nowy na hotcash Wink I mam dwa pytania:
1. Czy tylko mi tak muli ta strona? (inne chodza normalnie, nie muli to jakoś strasznie, ale jednak)
2. Dlaczego w wersji angielskiej fb podglądacza nie ma stopki?
Pozdrawiam


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 22-02-2015 23:06

Witam,
1. Nic nie muli.
2. Nie jest potrzebna Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - michal1498 - 23-02-2015 18:18

Ale epicka konwersja dzisiaj !!! http://prntscr.com/68vtmj


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - michal1498 - 23-02-2015 20:34

mała poprawka http://prntscr.com/68xvrd


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Onyke - 24-02-2015 00:17

(21-02-2015 19:42)Karcz-Provider napisał(a):  Ale obecnie (od końcówki grudnia) u nas są same SMS Premium Wink

Będą jeszcze sub smsy? Chciałbym wykorzystać gatewaya+suby bo opcja sms premium nie za bardzo mi się podoba.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - moneymaker44 - 24-02-2015 01:13

dobrze wam idzie globalnie? (bo troche inaczej to wyglada, trzeba wypelnic oferte)


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 24-02-2015 04:13

(24-02-2015 00:17)Onyke napisał(a):  
(21-02-2015 19:42)Karcz-Provider napisał(a):  Ale obecnie (od końcówki grudnia) u nas są same SMS Premium Wink

Będą jeszcze sub smsy? Chciałbym wykorzystać gatewaya+suby bo opcja sms premium nie za bardzo mi się podoba.

mnie również z początku sms premium nie przekonywało wręcz byłem zrażony w szczególności gdzie trzeba wysyłać sms'y po 24zł (chyba tyle) ciągle zapatrzony byłem w suby.

jednak spróbowałem i nie żałuje bo było warto i teraz wiem że lepiej konwertują usługi premium niż suby.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - uzyszkodnik - 24-02-2015 10:18

jak rozliczane są dolary z leadów zagranicznych?

(22-02-2015 21:27)moneymaker44 napisał(a):  Witam, jestem nowy na hotcash Wink I mam dwa pytania:
1. Czy tylko mi tak muli ta strona? (inne chodza normalnie, nie muli to jakoś strasznie, ale jednak)
2. Dlaczego w wersji angielskiej fb podglądacza nie ma stopki?
Pozdrawiam

nie tylko tobie, muli okropnie. szczególnie topka
w wersji angielskiej podglądacza nie ma stopki ponieważ nie używa smsów tylko gateway, więc nie jest potrzebna stopka


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Kondziozwykopu - 24-02-2015 10:58

Zebrałem się ostatnio wreszcie żeby przetestować ten wasz serwis i stwierdzam, że do leadmore to wam jeszcze brakuje, hoho, niebo a ziemia...

Śmiech na sali po prostu, na Leadmore przy tylu wejściach 10 leadów to minimum, a tutaj... sami zobaczcie
[Obrazek: hotsraszjpg.jpg]

xD


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pitek236 - 24-02-2015 11:11

Ja też zarabiałem na leadmore i w sobotę sobie testowałem hotcash'a.

[Obrazek: ekm0km.jpg]

Konwersja bardzo słaba, ale i tak zostaje narazie na hotcash'u. Na leadmore dawno takiej dnióweczki nie miałem, zobaczymy jak dziś z konwersją i zarobkami będzie.