Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 19-02-2015 19:44

Zarobiłeś kwotę 7.00 PLN w programie Konkurs: XXXXXX - United Kingdom
To mi się podoba Big Grin LolHeart


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 19-02-2015 19:47

U mnie z UK tylko po 2-2,48 zł wpadają leady Smile brawo! Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 19-02-2015 19:57

Trochę mnie to dziwi bo promuję program związany z konkursem Wygraj bllabalbal Big Grin
A nie było mowy o zaliczaniu globalnym konkursów tylko video fb szpieg v4 i download jak się nie mylę


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 19-02-2015 19:59

Może jakiś błąd po prostu Wink

Mi np. dzisiaj wpadły 2 leady z Norwegii:

[Obrazek: o5r9w63.png]

Ale po normalnej stawce jaką mam na PL więc możliwe, że też błąd Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 19-02-2015 20:03

no mi tak samo na normalniej stawce taką jak mam w polsce może Admin serwisu się wypowie ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-02-2015 20:50

Czasem się może zdarzyć, że polski lead się oznaczy jako zagraniczny - jak ludzie mają dziwne IP na kompie Smile Czyli prawdopodobnie zwykły błąd GEO, spotykane także w PPA.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - domin_dz - 19-02-2015 20:56

A ja mam pytanie, oferta jest wyświetlana po uwzględnieniu języka przeglądarki czy geolokalizacji IP? Bo poza krajem dużo Polaków ma telefony w Polskich sieciach.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-02-2015 23:08

Jest dokładnie tak jak w PPA Smile Z tym iż dla Polaków zamiast ofert są płatności SMS.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - batman - 19-02-2015 23:32

ktos moglby pomoc za refa?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 20-02-2015 14:43

No i to ja lubię Wink

[Obrazek: To82wco.png]