Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nitek44 - 24-01-2015 01:26

Ja miałem do wieczora tylko 1 lead za 1,5zł, a wyświetleń ze 150, ale potem się posypały jeszcze 4 leady, a wyświetleń nawet 200 nie przekroczyło, także nie ma reguły. Jak się promuje cały czas ten sam program/programy w ten sam sposób i w takich samych ilościach to się nam ukształtuje pewna konwersja która się mniej więcej będzie utrzymywać. Ja np. mam średnio 3% (na bazie 2 miesięcy powiedzmy) i jak jednego dnia będzie 1%, to wiem że innego zdarzy się 5, także w generalnym szacunku zawsze wychodzi koło tych 3% :)


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 26-01-2015 10:35

Konwersja zabójcza beka
[Obrazek: sS7ayY8.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sylwu - 04-02-2015 10:43

(22-01-2015 20:41)Karcz-Provider napisał(a):  ...

5. Mamy gdzieś kod który automatycznie odpala gatewaya. Napisz na GG to Karcza, to go poszuka i udostępni Smile natomiast automatycznie pokazujące się gateway z naszych praktyk i obserwacji nie jest najlepszym rozwiązaniem - dobry tylko w określonych sytuacjach, kiedy inne próby blokady danego contentu są trudne do zrealizowania.


Byłbym wdzięczny za podesłanie tego kodu lub o kontakt na gg 9107041. Pisałem na gg ale nie ma odpowiedzi.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - newbiee - 04-02-2015 20:55

Witam użytkowników HC Huh ,
Mam stronę na WP, wgl. nie wyświetla mi się gateway oraz jak dodaję
Kod PHP:
<script src="http://code.jquery.com/jquery-1.9.1.js"></script> 
to znikają buttony z footer.php :/
Miał ktoś podobne problemy ?

EDIT:
Kod PHP:
l0bkhfq.js:3        Uncaught TypeErrorundefined is not a function 



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - SureQ - 04-02-2015 21:45

Czy jest jakis mentor na HC ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Duxone00 - 05-02-2015 05:12

(18-01-2015 18:35)Karcz-Provider napisał(a):  Pliki, video, streamy oraz uwaga: Fejs Podglądacz v4 Wink


Docelowo myślę, że większość będzie globalna.


Czyli jeżeli jakiś anglik albo niemiec wejdzie w nasz link np Fejs Podglądacza v4
wypełni ofertę to my dostaniemy leada, tak?
w obojętnie której stawce ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 05-02-2015 09:44

Tak


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Damkofr - 05-02-2015 13:42

Czy jeśli wejdzie no w video osoba z Hiszpani to dla niej są już dopasowane sieci Hiszpńskie telefoniczne


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 05-02-2015 15:23

Tak, z tym iż wówczas sprawa jest rozwiązana tak jak w PPA - pojawia się lista ofert i po wypełnieniu którejś przez Użytkownika dostaniesz leada.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Damkofr - 05-02-2015 19:00

Jakie stawki? Takie jak na PPA czyli zależne od kraju czy dostajemy zawsze tyle samo, nie wazne czy lead z Francji czy Litwy?