Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - SokoleOko - 20-01-2015 21:03

macie jakis banner do reklamowania tej gry piwosz zeby wstawic na bloga? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 20-01-2015 21:46

(20-01-2015 11:14)Krashai napisał(a):  (...)

Prawdopodobnie wszedłeś w kilka refów lub najpierw bez refa, a później z nim. Wyczyszczenie cookiesów standardowe (ctrl+f5) nie zawsze pomaga Smile Wklej refa bezpośrednio na innej przeglądarce i zobaczysz, że Użytkownikowi któremu promujesz (który zawsze od razu wchodzi przez refa z "czystą" przeszłością) zawsze się wszystko wyświetla okej Smile



(20-01-2015 14:45)Squnek napisał(a):  Podglądacz v4 tłumaczony jest tylko na angielski czy może na inne języki też ? Jak myślicie w jakim kraju warto najlepiej go promować ?

Jest tłumaczony na angielski, prawdopodobnie będzie też tłumaczony na francuski Smile



(20-01-2015 21:03)SokoleOko napisał(a):  macie jakis banner do reklamowania tej gry piwosz zeby wstawic na bloga? Big Grin

W ciągu najbliższych max. 3 dni będą zaktualizowane kreacje bannerowe dla tych nowych programów Smile Prosimy obserwować naszego fanpage oraz newsy na HotCash.pl.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 20-01-2015 23:44

Jak się uda to świetnie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - alanus123 - 21-01-2015 11:58

Mam pytanie , czy mogę pisać w ogłoszeniu ze Wygrałem bony na paliwo i moim znajomi tez ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 21-01-2015 23:40

Nie zalecamy wprowadzania w błąd Użytkowników, natomiast to jest nadużycie, które w ostateczności byłoby do zaakceptowania.

Nie zalecamy jednak spamowania na stronach z ogłoszeniami Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sylwu - 22-01-2015 17:59

Mam pytanie odnośnie programu PobierzPlik. Z tego co widze sa dostępne 4 stawki.
Sprawdziłem linki dla każdej ze stawek i z tego co widzę w każdej sms idzie pod ten sam numer 75***
W stopkach wszędzie taki sam koszt. Wiec nie za bardzo kumam o co biega.

taka mała sugestia można by nieco poprawić szybkość ładowania stron, jak i działania serwisu

kolejne pytania

czy jeśli osoba nie ma na koncie wystarczających środków, będzie w stanie wysłać smsa???

jakie stawki najlepiej konwertują w programie pobierzplik??

jest możliwość zablokowania całego bloga na blogerze? ktoś odwiedza stronę i od razu lub po kilku sek. pokazuje się locker??


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 22-01-2015 20:41

1. Jak raz wszedłeś w którąś stawkę, to potem w cookiesach masz już ją zapamiętaną i wejście w inną nic nie daje Smile Także bądź spokojny, wszystko wyświetla się dobrze osobie, która będzie pobierać plik.

2. Dziś były małe problemy z działaniem, już naprawione. Jeżeli coś jeszcze konkretnego zamula, prosimy o informację.

3. W przypadku abonamentu tak, w przypadku numeru na kartę raczej musi mieć wystarczającą ilość środków na koncie. Na programach typu pobierzplik, SMS Premium zawsze lepiej konwertowały niż Subskrypcje (np. na Chomikuj.pl też wysyła się SMS, ludzie prawdopodobnie mając SMS do wysłania mają autosugestię, iż to realna usługa, a nie oszukańcze i bezcelowe podawanie numeru by pobrać plik - nieco nielogiczne).

4. Im niższa stawka, tym lepsza konwersja, ale w ogólnym rozrachunku najwięcej Użytkownicy zarabiają na stawkach 6.50 i 9.50 PLN (różnica w konwersji nie nadrabia różnicy w stawce).

5. Mamy gdzieś kod który automatycznie odpala gatewaya. Napisz na GG to Karcza, to go poszuka i udostępni Smile natomiast automatycznie pokazujące się gateway z naszych praktyk i obserwacji nie jest najlepszym rozwiązaniem - dobry tylko w określonych sytuacjach, kiedy inne próby blokady danego contentu są trudne do zrealizowania.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rekki - 23-01-2015 17:46

Leady zalicza automatycznie czy po jakimś czasie? Bo mam 120 wejść i żadnego leada, a ostatnio na 80 wejść były 2, ale wpadły po jakimś czasie, stąd to pytanie ;p


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 23-01-2015 22:36

Z reguły zalicza od razu, ale czasem pewne opóźnienia mogą się pojawić Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rekki - 24-01-2015 00:00

153 wejścia 0 leadów, chyba jednak trafiałem na "mądrych" ludzi lub pozbawionych środków na koncie. Jutrzejszy dzień na pewno będzie lepszy Wink