Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 17-12-2014 23:37

Coś koło 0,7-0,9%, jednak EPC bardzo wysokie (w przypadku programu o tytoniu) - obecnie nikt go chyba nie promuje, wobec czego powinno lepiej konwertować Smile

Z kolei FotoMonto.pl ma połączenie planów CPL i CPS (płatność sms'ami oraz przelewami), więc zachęcamy do promocji tej kampanii.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rekki - 19-12-2014 16:13

Dlaczego nie przychodzą mejle zwrotne przy zakładaniu konta, bądź odzyskiwaniu hasła? (gmail)


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-12-2014 19:18

Sprawdzałeś folder spam lub zakładki Społeczności/Oferty/Powiadomienia?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Varnity - 19-12-2014 20:50

Premium SMS też będzie podlegać nowej ustawie? O której tak się głośno zrobiło.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-12-2014 21:23

Według informacji otrzymanych od CashBill, SMS Premium nie będzie podlegać (przynajmniej początkowo) tej ustawie. Czyli główny trzon na którym zarabiacie najwięcej pozostaje póki bez większych zmian Smile

Nie zmienia to jednak faktu, że delikatne zmiany na niektórych programach z SMS Premium naniesiemy - lepiej doszlifować niektóre rzeczy, żeby nie prowokować losu i dawać Wam zarobić jak najwięcej! Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rekki - 19-12-2014 21:47

Tak, sprawdzałem. A mejla z hasłem już miało mi wysłać z 5, ostatnio pare dni temu, a nadal nic nie mam.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-12-2014 22:06

Jak możesz to podeślij nam swój login i emaila.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 19-12-2014 22:13

@Karczu, mógłbyś wyczyścić skrzynkę?

--

Ok, poszła PW. Czekam na odpowiedź. Cool


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-12-2014 22:21

Właśnie wyczyszczona Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rekki - 20-12-2014 16:01

(19-12-2014 22:06)Karcz-Provider napisał(a):  Jak możesz to podeślij nam swój login i emaila.


Napisałem kolejną wiadomość na PW. Nadal brak jakiejkolwiek odpowiedzi, ani mejla Wink