Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - pietia1990 - 09-12-2014 21:17

Karczu wczoraj zleciłem wypłatę (mój nick pietia) termin mija w sobote czy jest szansa ze wyjdzie to w piątek?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 09-12-2014 21:22

Tak.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - pietia1990 - 09-12-2014 21:38

Super, dzięki za szybką odpowiedz


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 10-12-2014 20:42

Mam również szybkie pytanko - dlaczego mam ten problem, że kiedy dodam video z youtube (podaje poprawnie link) to na landing page go "nie czyta" ? chwilę pokręci się kółeczko i mam taki szary ekran z napisem "ODBLOKUJ DOSTĘP" koledzy mi sprawdzili u siebie na komputerach i to samo więc to nie wina mojej przeglądarki.

Jaka jest jeszcze metoda dodania filmiku tam? Wrzuciłem plik .mp4 na dropboxa i podałem link bezpośredni - nie działa

PS. to jest jakaś kpina? Chciałem się dowiedzieć czegoś a tutaj..
[Obrazek: mfs0ok.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Fevi - 10-12-2014 20:54

W moim wątku pisaliście o współpracy z pewnym serwisem w którym można generować fake content.
Kiedy mniej więcej będzie dostępny ten serwis?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 11-12-2014 21:39

Jeszcze trudno określić. Jeśli wszystko pomyślnie dojdzie do skutku, to myślę, że w przyszłym tygodniu.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 11-12-2014 22:06

A mówią nie łap dwóch srok za ogon Big Grin A tu takie rzeczy serwis się rozwija aż miło patrzeć Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 12-12-2014 00:28

Dzięki Smile Ale jeszcze duuużo przed nami zakładając, że wdrożymy to, co planujemy.

Narazie liderami czyni nas:
- Gateway na Wasze strony (sami możecie robić sobie dowolne programy)
- Video locker (player na Wasze strony)
- Real programy (np. w programie plików naprawdę wrzucacie pliki!)
- Możliwość monetyzacji ruchu z zagranicy (!!!)
- 4 stawki do wyboru na każdym programie
- Programy inne niż standardowe Sub/Premium SMS
- Możliwość zlecania wypłat bez czekania na kolejny miesiąc
- i dużo, dużo więcej - nieskromnie każdy z Was lubi nas za co innego... Wink


PS. Nowy kokpit wdrożony!




RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Noozer - 12-12-2014 13:29

A czy kiedkolwiek będzie coś takiego jak odnowienia czy raczej nie Smile ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - batman - 12-12-2014 13:29

jest na stawce 1.50zl