Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawaj_kase - 06-12-2014 15:22

Dobra decyzja z wyłączeniem części funkcji.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 06-12-2014 15:38

Co jest ze statystykami! 4
Dlaczego akurat je wyłączyliście..


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 06-12-2014 15:54

Bo statystyki strasznie obciążają serwer... Najważniejsze że leady masz poprawnie zliczane. Co z tego, że będą statystyki jak przez nie jest możliwość że serwis dzisiaj wieczorem może paść? Ogromne obciążenie będzie. Karczu w trosce o bezpieczeństwo i bezawaryjność działania serwisu wyłączył niektóre funkcje, które tak naprawdę nie są specjalnie potrzebne na ten wieczór. Chyba lepiej jak dzisiaj przebolejesz bez statystyk niż żeby było później że serwis padł przez generowane obciążenie? Smile A wyłączone zostały dlatego, że dzisiaj jest KSW i sam wiesz jaki ruch generują tego typu wydarzenia...

Wysokich zarobków Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wojtalos44 - 06-12-2014 19:31

jak tam promowanie KSW 29 ;D komuś już coś wpadło ze streamów ^^


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - pietia1990 - 06-12-2014 19:43

do 19 wpadło 5 leadów, od tej pory nic


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Slight - 06-12-2014 19:55

Ja od 20 będę promował, mam nadzieję, że będą leady. ^^


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wojtalos44 - 06-12-2014 20:55

u mnie na razie zero ........... dużo ludzi wykupiło PPV


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawidzcs - 06-12-2014 20:58

ja 1 lead, chyba bedzie doliczac..


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - RaiverPL - 06-12-2014 21:03

ja narazie 3 ledy na największej stawce Smile do końca jeszcze daleko więc na tym się nie skończy Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MoneyNinja - 06-12-2014 21:40

1 Lead Huh

Kulminacja nastąpi jednak zapewne tuż przed walką wieczoru albo przed walką Pudziana... tak przynajmniej było podczas gali Polsat Boxing Night.