Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 05-12-2014 09:41

Karcz zrób porządny test IQ z Waszymi stawkami a nie ten co jest nie wiadomo skąd Rolleyes


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 05-12-2014 16:41

To program zewnętrzny, nasz test IQ będzie później Smile

Ale wcześniej będziemy mieć kilka innych smaczków.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 05-12-2014 21:44

DDWW powrócił do współpracy po sprzedaży czy sprawuje funkcję nadzoru rozwojowego serwisu? Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - viciu - 05-12-2014 21:53

jak często jest odświeżany program CPC?

Unikalne wyświetlenia:
0


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 05-12-2014 22:36

(05-12-2014 21:44)suchy0001 napisał(a):  DDWW powrócił do współpracy po sprzedaży czy sprawuje funkcję nadzoru rozwojowego serwisu? Smile
Ddww okazyjnie mniej lub bardziej robi grafikę/kodowanie dla HotCasha Smile Początkowo robił to w ramach odrobienia długu (pokrycie wypłat), teraz okazyjnie dlatego, że po prostu robi to dobrze. Tutaj chciałbym przypomnieć, że Daniel nikogo nie oszukał jak był poprzednim właścicielem HotCasha - końcowych wypłat nie było, bo środki były zamrożone na CashBillu przez Prokuraturę (a wcześniejsze wypłaty były z ich prywatnych środków więc i tak byli sporo na minusie). Ja pozostałe wypłaty pokryłem jak przejąłem serwis, więc tematu już nie ma.


(05-12-2014 21:53)viciu napisał(a):  jak często jest odświeżany program CPC?

Unikalne wyświetlenia:
0
Kliknięcia nalicza na bieżąco. Tutaj warto zaznaczyć, że:
- nalicza wejścia tylko z zaakceptowanych domen (zapomnijcie o skracaczach)
- nalicza wejścia tylko z PL
- nie nalicza wejść z proxy etc


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - domin_dz - 05-12-2014 22:45

(05-12-2014 22:36)Karcz-Provider napisał(a):  
(05-12-2014 21:44)suchy0001 napisał(a):  DDWW powrócił do współpracy po sprzedaży czy sprawuje funkcję nadzoru rozwojowego serwisu? Smile
Ddww okazyjnie mniej lub bardziej robi grafikę/kodowanie dla HotCasha Smile Początkowo robił to w ramach odrobienia długu (pokrycie wypłat), teraz okazyjnie dlatego, że po prostu robi to dobrze. Tutaj chciałbym przypomnieć, że Daniel nikogo nie oszukał jak był poprzednim właścicielem HotCasha - końcowych wypłat nie było, bo środki były zamrożone na CashBillu przez Prokuraturę (a wcześniejsze wypłaty były z ich prywatnych środków więc i tak byli sporo na minusie). Ja pozostałe wypłaty pokryłem jak przejąłem serwis, więc tematu już nie ma.


(05-12-2014 21:53)viciu napisał(a):  jak często jest odświeżany program CPC?

Unikalne wyświetlenia:
0
Kliknięcia nalicza na bieżąco. Tutaj warto zaznaczyć, że:
- nalicza wejścia tylko z zaakceptowanych domen (zapomnijcie o skracaczach)
- nalicza wejścia tylko z PL
- nie nalicza wejść z proxy etc

A co to się stało, że prokuratura zamroziła środki? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 05-12-2014 22:52

Coś nie działa ten program CPC. Po wejściu w link najpiew strona ładuje się z 3-4 minuty, a na końcu wyskakuje 504 Gateway Time-out


Odp: RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 05-12-2014 23:15

(05-12-2014 22:45)domin_dz napisał(a):  
(05-12-2014 22:36)Karcz-Provider napisał(a):  
(05-12-2014 21:44)suchy0001 napisał(a):  DDWW powrócił do współpracy po sprzedaży czy sprawuje funkcję nadzoru rozwojowego serwisu? Smile
Ddww okazyjnie mniej lub bardziej robi grafikę/kodowanie dla HotCasha Smile Początkowo robił to w ramach odrobienia długu (pokrycie wypłat), teraz okazyjnie dlatego, że po prostu robi to dobrze. Tutaj chciałbym przypomnieć, że Daniel nikogo nie oszukał jak był poprzednim właścicielem HotCasha - końcowych wypłat nie było, bo środki były zamrożone na CashBillu przez Prokuraturę (a wcześniejsze wypłaty były z ich prywatnych środków więc i tak byli sporo na minusie). Ja pozostałe wypłaty pokryłem jak przejąłem serwis, więc tematu już nie ma.


(05-12-2014 21:53)viciu napisał(a):  jak często jest odświeżany program CPC?

Unikalne wyświetlenia:
0
Kliknięcia nalicza na bieżąco. Tutaj warto zaznaczyć, że:
- nalicza wejścia tylko z zaakceptowanych domen (zapomnijcie o skracaczach)
- nalicza wejścia tylko z PL
- nie nalicza wejść z proxy etc

A co to się stało, że prokuratura zamroziła środki? Big Grin
Z tego co pamiętam jakiś koleś walił smsy bez stopki itd.


Tapatalk xperia z2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 06-12-2014 00:43

(05-12-2014 22:52)Koja napisał(a):  Coś nie działa ten program CPC. Po wejściu w link najpiew strona ładuje się z 3-4 minuty, a na końcu wyskakuje 504 Gateway Time-out

Faktycznie, natomiast to nie jest wina HotCasha, a reklamodawcy niestety...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 06-12-2014 00:48

(06-12-2014 00:43)Karcz-Provider napisał(a):  
(05-12-2014 22:52)Koja napisał(a):  Coś nie działa ten program CPC. Po wejściu w link najpiew strona ładuje się z 3-4 minuty, a na końcu wyskakuje 504 Gateway Time-out

Faktycznie, natomiast to nie jest wina HotCasha, a reklamodawcy niestety...
No to lipa. Może do jutra naprawią.