Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-11-2014 10:26

(25-11-2014 07:13)Squall112 napisał(a):  ★Karcz-u★ 0czekuję na wypłatę, do wczoraj był czas na zlecenie jej Tongue już jest po czasie, a pieniążki potrzebne xd
Z tego co widzę to termin Twojej wypłaty jest na dziś, właśnie wyszło.

(25-11-2014 08:02)Bob5634 napisał(a):  Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z tą zagranicą? Chodzi mi o to z jakiego kraju są zliczane leady (czy ze wszystkich, czy tylko z wybranych)
I jeszcze jedno pytanie do karcza, przy programach widzę, że ukrywanie stopki i używanie słów 'darmowe' etc jest zabronione, ale co jeśli reklamuje stream którego technicznie nie ma?
Przy programach streamów promujesz materiał video i tam również nie możesz ukrywać stopki ani używać słów darmowy etc Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Shadiss - 25-11-2014 11:00

Wczoraj miałbyć nowy program video Sad Wiadomo już jakąś pewną datę ?


Odp: RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 25-11-2014 12:59

(25-11-2014 11:00)Shadiss napisał(a):  Wczoraj miałbyć nowy program video Sad Wiadomo już jakąś pewną datę ?
Przecież jest

Tapatalk xperia z2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Shadiss - 25-11-2014 13:38

(25-11-2014 12:59)suchy0001 napisał(a):  
(25-11-2014 11:00)Shadiss napisał(a):  Wczoraj miałbyć nowy program video Sad Wiadomo już jakąś pewną datę ?
Przecież jest

Tapatalk xperia z2


/edit nie patrzałem do innego działu Sad sorry za offtop.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Bob5634 - 25-11-2014 16:05

(25-11-2014 08:02)Bob5634 napisał(a):  Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z tą zagranicą? Chodzi mi o to z jakiego kraju są zliczane leady (czy ze wszystkich, czy tylko z wybranych)
I jeszcze jedno pytanie do karcza, przy programach widzę, że ukrywanie stopki i używanie słów 'darmowe' etc jest zabronione, ale co jeśli reklamuje stream którego technicznie nie ma?
Przy programach streamów promujesz materiał video i tam również nie możesz ukrywać stopki ani używać słów darmowy etc Smile
[/quote]

Chodziło mi o to, gdzie jest logika zabraniania używania słowa darmowe, skoro to czego promuje i tak nie ma.

I skoro już odpisałeś na pytanie, to prosiłbym o odpowiedź na pierwsze.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nitek44 - 25-11-2014 20:11

W programie podglądacz v3 (innych nie sprawdzałem) w linku za 3,5 jest sms za 11zł, a nie zapisanie się do subskrypcji. Odbija to się na konwersji.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-11-2014 21:42

Cytat:
(25-11-2014 16:05)Bob5634 napisał(a):  
(25-11-2014 08:02)Bob5634 napisał(a):  Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z tą zagranicą? Chodzi mi o to z jakiego kraju są zliczane leady (czy ze wszystkich, czy tylko z wybranych)
I jeszcze jedno pytanie do karcza, przy programach widzę, że ukrywanie stopki i używanie słów 'darmowe' etc jest zabronione, ale co jeśli reklamuje stream którego technicznie nie ma?
Przy programach streamów promujesz materiał video i tam również nie możesz ukrywać stopki ani używać słów darmowy etc Smile

Chodziło mi o to, gdzie jest logika zabraniania używania słowa darmowe, skoro to czego promuje i tak nie ma.

I skoro już odpisałeś na pytanie, to prosiłbym o odpowiedź na pierwsze.
Logika jest taka, że promuje się materiał video, za który się płaci, więc nie można używać słów darmowy. Nie wiem jak mam to napisać jaśniej. Co do trafficu z zagranicy to praktycznie każdy kraj można zmonetyzować, nawet te egzotyczne Smile

(25-11-2014 20:11)nitek44 napisał(a):  W programie podglądacz v3 (innych nie sprawdzałem) w linku za 3,5 jest sms za 11zł, a nie zapisanie się do subskrypcji. Odbija to się na konwersji.
Na Podglądaczach wyłączone zostały suby, na CR się to nie odbija, a wręcz przeciwnie (Top1 promuje Podglądacza na stawce najwyżej czyli SMS Premium i ma CR 2-3% - na niższych stawkach SMS Premium CR powinna być jeszcze wyższa na przyzwoitym trafficu).


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nitek44 - 25-11-2014 22:55

No dobra, po prostu cały dzień nie miałem żadnego leada - a jak tutaj napisałem, że konwersja słaba to wpadły 4 Big Grin
No nic ważne, że link pozostaje taki sam, bo przy moich "metodach" nie mógłbym go tak po prostu zmienić.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 26-11-2014 17:24

Nie działa PPS rzucanie palenia


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 26-11-2014 20:57

Tymczasowo wyłączony Smile