Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nykkusek - 22-11-2014 19:02

Po tygodniu starań zarobiłem pierwsze pieniądze w internecie i to u Was!
Pozdrawiam Mirka z Waszego serwisu, rozjaśnił mi parę rzeczy jeśli chodzi o sub-sms.

Jestem otwarty na wszelką pomoc i rady, pozdrawiam.

[Obrazek: pierwszyhajs.jpg]

Update: Doszły jeszcze 2 leady Smile Pierwszy udany dzień, w końcu!


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 22-11-2014 22:59

Gratulacje, powoli do przodu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 23-11-2014 12:13

Juz się przestańcie rozwodzić,który serwis lepszy.Gołym okiem widać kto jak traktuje swoich wydawców i jakie daje im warunki Tongue

Tapatalk xperia z2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - elbowndg - 24-11-2014 14:37

Z której opcji naliczania leadów korzystacie? (mam na myśli MT)
Te za 1.5zł gdzie masz 1.5zł za kazde naliczenie czy ta za 3.50 jednorazowo?
Ktoś testował na dłuższą metę?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-11-2014 17:40

Z naszych obserwacji wynika iż na dłuższą metę większość decyduje się na stawki wyższe niż te z subów Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 24-11-2014 19:25

Dlaczego jak chce promować iphone to nie ma podaj nr tylko wyslij sms a kilkanascie zlotych? Nigdy tego nie reklamowalam,linka nie zmienialam .


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-11-2014 20:45

Z programów iPhone suby z niezależnych od nas względów zostały wyłączone na rzecz SMS Premium.

Stawki są adekwatne do wysykości stawek. Jak kojarzę promowałaś stawkę 3.50, więc SMS Powinien być za 9 pln + vat Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nykkusek - 24-11-2014 20:46

Cały czas progress!! Moim celem jest uzbieranie jeszcze 34 zł do końca tego tygodnia aby móc wypłacić 50 zł, bo dziewczyna chcę ze mną gdzieś iść. A W KIESZENI PUSTO! smutny

[Obrazek: haaajs.jpg]

Cel 16/50 zł


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squall112 - 25-11-2014 07:13

★Karcz-u★ 0czekuję na wypłatę, do wczoraj był czas na zlecenie jej Tongue już jest po czasie, a pieniążki potrzebne xd


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Bob5634 - 25-11-2014 08:02

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z tą zagranicą? Chodzi mi o to z jakiego kraju są zliczane leady (czy ze wszystkich, czy tylko z wybranych)
I jeszcze jedno pytanie do karcza, przy programach widzę, że ukrywanie stopki i używanie słów 'darmowe' etc jest zabronione, ale co jeśli reklamuje stream którego technicznie nie ma?