Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 16-11-2014 22:45

Dla zagranicy stawka to element losowy, jak w PPA Smile Video/streamy/pliki będą dla takich wejść przetłumaczone na ENG.

Liromir, który program i jaka stawka?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matuss2 - 17-11-2014 07:21

(16-11-2014 22:45)Karcz-Provider napisał(a):  Dla zagranicy stawka to element losowy, jak w PPA Smile Video/streamy/pliki będą dla takich wejść przetłumaczone na ENG.

Liromir, który program i jaka stawka?

Jaką stawkę promować (SMS MT czy SMS MO) żeby zaliczyło z zagranicy?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MankuT - 17-11-2014 11:44

Każde oferty działają na zagranice ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - JestemZeWsi - 17-11-2014 15:51

(17-11-2014 11:44)MankuT napisał(a):  Każde oferty działają na zagranice ?

strone wstecz masz odpowiedź
Cytat:PS. Tak, u nas można monetyzować ruch także z zagranicy - na gatewayu, programach hostingów plików, video oraz streamach!



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 17-11-2014 16:35

Kasę z zagranicy nalicza na każdej stawce jaką wybierzecie, z tym iż trzeba pamiętać, że dla zagranicy stawki są losowe Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - JestemZeWsi - 17-11-2014 16:40

a jak mam stawke 1,50zł to jak ktos pobierze z zagranicy to będę miał z tego odnowienia?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 17-11-2014 17:29

(17-11-2014 16:40)JestemZeWsi napisał(a):  a jak mam stawke 1,50zł to jak ktos pobierze z zagranicy to będę miał z tego odnowienia?
Wydaję mi się, że nie. Zabiiera mu raz i na tym koniec, tak samo jak w ppa.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 17-11-2014 17:48

No to robicie smaka Big Grin A macie może w planach dodać programy typowo Polskie "doładowania szpiegi aski" i inne cuda na zagranicznych ludzików? czy będzie ciężko? i czy stawki są liczone % proporcjonalnie do tego co w PL?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - JestemZeWsi - 17-11-2014 17:52

po jakim czasie średnio ludzie wyłanczają subskrypcje/?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 17-11-2014 18:22

(17-11-2014 17:52)JestemZeWsi napisał(a):  po jakim czasie średnio ludzie wyłanczają subskrypcje/?

Też mnie to ciekawi. Ale wydaje mi się że zależy to od programu i w jakim stanie psychicznym akurat jesteś Big Grin prosty przykład nie wyłączenia: Jesteś pijany albo.. Kochasz się z piękną kobietą ona już skończyła a Ty nie chcesz być gorszy. Myślisz myślisz myślisz.. a tu reklama Smile "Jak szybko dojść" oOO myślisz coś dla mnie Big Grin wysyłasz esa (cieszysz się) kończysz i zapominasz o całej sytuacji i zabawa na punktu się kończy za rok Big Grin Smile Najlepiej samemu sprawdzić bo na HC jest taka możliwość na stawce 1,5 Smile