Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - GaCeL - 28-10-2014 19:48

@4Colors

Tak się zapytam, Fb ? A tak wogóle to graty Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 28-10-2014 20:13

Tak, Facebook Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 28-10-2014 20:14

Zmienilibyście wygląd livestream albo zrobilibyście nowy podobny program bo na tym łatwo zobaczyć, że to ściema, już na starcie na czerwono na samej górze strony pisze, że to landing page hotawards...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-10-2014 21:11

Dereeris, od momentu wprowadzenia tego napisu konwersja się nie zmieniła ani trochę, a dlaczego ten napis tam jest chyba każdy może się domyślić Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 28-10-2014 21:16

Na Freebiz znajduje się taki program jak: NewFacebook, który "zmienia" nam motyw i wygląd Facebooka. Moglibyście wprowadzić to na Hotcash? Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 28-10-2014 22:21

(28-10-2014 21:11)Karcz-Provider napisał(a):  Dereeris, od momentu wprowadzenia tego napisu konwersja się nie zmieniła ani trochę, a dlaczego ten napis tam jest chyba każdy może się domyślić Smile

No tak, domyślam się dlaczego. Nie spadła? Tongue Muszę zmienić miejsce promocji :3


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DzejkobPL - 28-10-2014 22:24

@Karcz-Provider odpowiesz na moją prywatną wiadomość?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Liromir - 28-10-2014 22:37

(28-10-2014 19:37)4Colors napisał(a):  Dzięki HotCash - życiówka dzisiaj i liczę na jeszcze min. 2 leady Big Grin
Ps: Karczu podniósłbyś mi stawkę :c
[Obrazek: jsy9WRP.png]

zrobił 5 leadów i 'karczu podnieś mi stawke' HuhHuhHuhHuh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lebshot - 29-10-2014 14:27

Jak tam u was dzisiaj idzie? Bo u mnie tragedia, ale patrzę że topka też się w ogóle nie rusza Lol


Odp: RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 29-10-2014 15:18

(29-10-2014 14:27)lebshot napisał(a):  Jak tam u was dzisiaj idzie? Bo u mnie tragedia, ale patrzę że topka też się w ogóle nie rusza Lol

Dzieci w szkole i nie ma kto numerów podawać Tongue
Po 16/17 dopiero wzrasta ruch