Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 26-10-2014 23:23

Z HotCash:

Cytat:CPL - Cost Per Lead - Wynagradzany jesteś za konkretną akcję wykonaną przez Użytkownika, np. wysłanie SMS'a, zapisanie się na subskrypcję, wypełnienie formularza itp.

CPS - Cost Per Sale - Wynagradzany jesteś prowizją za wygenerowaną sprzedaż (Użytkownik kupuje dany produkt, Ty otrzymujesz dany procent z wartości tej sprzedaży).

CPC - Cost Per Click - Wynagradzany jesteś już za samo unikalne wejście Użytkownika na dany program. Pamiętaj jednak, że zabronione jest sztuczne generowanie ruchu, motywowanie kliknięć oraz wprowadzanie w błąd Użytkownika wchodzącego w daną kampanię - ma on być świadom w jaką kampanię klika!

oraz:

Cytat:1,50 - Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po pierwszym i każdym kolejnym obciążeniu, mogą występować opóźnienia w naliczaniu
3,50 - Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po samym zapisaniu się na subskrypcję, mogą występować opóźnienia w naliczaniu
6,50 oraz 9,50 - Program typu MO (SMS Premium) - Użytkownik musi wysłać SMS o podanej na stronie treści - leada nalicza po wpisaniu na stronie kodu, który otrzyma w odpowiedzi (różnica w cenach za sms)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wojtalos44 - 27-10-2014 09:29

co jak co , ale wczoraj użytkownik o nicku "Pogo" zarobić 6k w jedeń dzień i dziś wstając już ma 1 kafla to jestem pod wrażeniem Big Grin jak tak dalej pójdzie to wyprzedzi Killera w zarobkach z dwóch mieś ^^


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 27-10-2014 14:07

Karczu dlaczego moja wypłata leży od środy nie wypłacona?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 27-10-2014 14:35

No właśnie te kwoty mnie bardzo zastanawiają... 6 000 Pln, przy leadzie 10 pln to 600 leadów w dzień. Nie wiem jak coś takiego jest możliwe... Big Grin.
Przecież ruch na stronie musi być "monstrualny" aby coś takiego było możliwe...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 27-10-2014 14:41

(27-10-2014 14:35)mlody16918 napisał(a):  No właśnie te kwoty mnie bardzo zastanawiają... 6 000 Pln, przy leadzie 10 pln to 600 leadów w dzień. Nie wiem jak coś takiego jest możliwe... Big Grin.
Przecież ruch na stronie musi być "monstrualny" aby coś takiego było możliwe...

Może po prostu ma dobrą niszę? 600 leadów dziennie przy dobrej niszy i dobrej promocji. Co do tych teorii spiskowych, że hotcash manipuluje Top15 są bez sensu bo to ile ktoś zarabia nic nie wnosi.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Mauorycy - 27-10-2014 14:52

TOP 2 HC, to takie nowe galerianki, tylko, że nie interesują ich ubrania, a sms-y Smile
Zobaczycie jakie będą kręcić dniówki w okresie świątecznym ;>


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 27-10-2014 15:57

Dobra już wiem co to.
Leady z podglądacza prawda Karcz? Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 27-10-2014 16:43

(27-10-2014 14:07)Dereeris napisał(a):  Karczu dlaczego moja wypłata leży od środy nie wypłacona?
Dostałeś od nas emaila w tej sprawie... Masz błąd w numerze rachunku bankowego - brakuje 2 cyferek Smile


(27-10-2014 15:57)mlody16918 napisał(a):  Dobra już wiem co to.
Leady z podglądacza prawda Karcz? Wink
Nie potwierdzę ani nie zaprzeczę Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 27-10-2014 17:10

Minal termin mojej wyplaty super express...
chwila i zlecone,dziękować Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 27-10-2014 21:06

Ma ktoś pomysł na nowy program, który stałby się takim hitem jak np. Fejs podglądacz? Idea