Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 25-10-2014 17:24

Wpadł ten 1 lead dzisiaj Lol
[Obrazek: OTlU129.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 25-10-2014 19:19

jaka jest konwersja na FotoMonto? Bo nie wiem czy oplaca się promować


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-10-2014 20:01

Na FotoMonto trudno określić konwersję, bowiem na początku nie naliczało nam UU i jest to nieco przekłamane, a cookiesy trzymają się 31 dni na komputerze odwiedzającego - czyli UU wygenerowane dziś mogą dać leady np. dopiero za 2 tygodnie, kiedy dziś pozyskany User wtedy doda fotkę Smile

Dziś na FotoMonto mamy 3 leady. Program ogólnie świetny dla właścicieli fanpejdży - i tak trzeba co jakiś czas wrzucać jakieś śmieszne fotki, więc te z tego programu z refem są idealne bo zgarniają mnóstwo lajków i naturalną viralką się rozchodzą Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - unforgivable - 25-10-2014 20:38

Karczu Karczu Karczu, chciałem dzisiaj dla Ciebie zarobić ale nie chciałeś i nie odpisujesz mi na pw Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-10-2014 20:46

To o co mnie poprosiłeś na PW miałeś juz zrobione wcześniej Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 25-10-2014 23:41

1,3k UU i 3 leady = 24 zł w sumie nie jest źle jako odskocznia od podglądaczy itp Big Grin , tak jak Karcz pisze można to wrzucić na FanPage jako "śmieszny obrazek" gdyż na pewno nie jest to program szkodliwy dla FanPage.

Jednak nie polecam jako główny program do zarabiania na FP.

Edit.

Ktoś może mi powiedzieć na czym działają użytkownicy pogo i megade? Big Grin
Obstawiam, że to gigantyczne sumy w reklamy google i adtaily (o ile to możliwe)... Czy ktoś może się wypowiedzieć poważnie w tej kwestii?


Odp: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Tochkan - 26-10-2014 01:37

Sadzisz, ze ktos zdradzi Ci ich sposob promowania? Chyba zartujesz.

by Tapatalk 2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 26-10-2014 10:20

Strona + gateaway i działanie na real contencie Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 26-10-2014 12:02

Dlaczego w CPS nie ma tego poradnika do bukmacherki? Można promować?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 26-10-2014 12:15

Został wycofany z tego co słyszałem