Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 24-10-2014 13:46

(24-10-2014 11:48)Gilandil napisał(a):  Poszukuję mentora. Może uchyli rąbka tajemnicy swojego sukcesu użytkownik megade albo pogo? Jerk2

Ja znam ich tajemnice Big Grin

Tajemnicą jest ciężka praca, a tak całkiem serio to wiem że któryś z nich ma własną stronę + gateway ;P


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 24-10-2014 15:14

Karczu, dzięki za pierwszą wypłatę Wink
Pieniążki już są na Paypalu.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Krashai - 24-10-2014 18:36

Niech Karczu wbije i mi wytłumaczy o co chodzi z tymi leadami ;P. 3osoby mi napisały o tym że potwierdzili pin a ja zero leadów. A co najlepsze dwóch leadów jestem na 100%pewny.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-10-2014 19:46

Leady z subów nalicza z lekkim opóźnieniem.

Podeślij mi proszę na PW numery tel. tych osób oraz mile widziane byłoby IP - wszystko da się łatwo sprawdzić Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Krashai - 24-10-2014 19:51

(24-10-2014 19:46)Karcz-Provider napisał(a):  Leady z subów nalicza z lekkim opóźnieniem.

Podeślij mi proszę na PW numery tel. tych osób oraz mile widziane byłoby IP - wszystko da się łatwo sprawdzić Smile

Ja nadal mam zero leadów Big Grin...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - darkmatthew - 24-10-2014 19:57

szukam mentora
Kontakt PW
Za refa oczywiście Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 24-10-2014 21:29

Mam pytanko. Jaka stawka najlepiej Wam konwertuje na ofercie livestream ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Virrun120 - 25-10-2014 10:24

(24-10-2014 21:29)Koja napisał(a):  Mam pytanko. Jaka stawka najlepiej Wam konwertuje na ofercie livestream ?

U mnie zdecydowanie 6.50 .


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Krashai - 25-10-2014 15:37

Przykro mi ale nadal nie dostałem żadnego leada a jedna osoba na 100% z subskrypcji się nie wypisała.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-10-2014 17:11

Jak piszecie takie rzeczy, podawajcie nam od razu (najlepiej na PW) numer telefonu tej osoby oraz mile widziane byłoby też IP.

Jak wiecie naliczamy leady z subów na stawce 3,50 nawet gdy nie obciąży, co działa mocno na Waszą korzyść, ale za to ktoś mógł wpaść w nasz filtr anty-frauderski - a te 2 informacje będą dla nas podstawowe w określeniu czy jest taka możliwość Smile