Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Branzolek - 19-10-2014 22:22

(19-10-2014 22:02)mlody16918 napisał(a):  a jaka to prowizja za 1 klik? Na fp będzie można reklamować?

Było 7 groszy za klik.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-10-2014 23:06

(19-10-2014 22:02)mlody16918 napisał(a):  a jaka to prowizja za 1 klik? Na fp będzie można reklamować?

Każdy CPC będzie domyślnie zablokowany. Aby go odblokować będzie trzeba zrobić zgłoszenie - jak ktoś poda fajne fanpejdże w zgłoszeniu (i nie mam tu na myśli spamu w komentarzach), to tak, na fb będzie można reklamować na swoich fb Smile I na swoich www przede wszystkim.


Odp: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - KarolD - 19-10-2014 23:25

Przeglądam wczoraj konkursy i byl link do wygrania laptopa! Smile Duzo pozytywow gosciu auckje na allegro tego lapka wystawil ( juz lapek kupiony ) i dal link do konkursu gdzie wygral i poprawną odpowiedź. Wchhodze jade troszke w dol i nic nie ma o sms to podaje numer tel i przchodzi sms i sie skaplem, ze to suby Big Grin stopka na samym dole jest a mi sie tam nie chcialo myszka jechać Smile
To od hotcash link był Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Branzolek - 19-10-2014 23:40

(19-10-2014 23:06)Karcz-Provider napisał(a):  
(19-10-2014 22:02)mlody16918 napisał(a):  a jaka to prowizja za 1 klik? Na fp będzie można reklamować?

Każdy CPC będzie domyślnie zablokowany. Aby go odblokować będzie trzeba zrobić zgłoszenie - jak ktoś poda fajne fanpejdże w zgłoszeniu (i nie mam tu na myśli spamu w komentarzach), to tak, na fb będzie można reklamować na swoich fb Smile I na swoich www przede wszystkim.
Czyli reklama linków będzie możliwa tylko i wyłącznie ze swoją stroną www bądź własnym fanpagem?
Słaba opcja no ale cóż Programy są fajne Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 20-10-2014 03:29

(19-10-2014 23:25)KarolD napisał(a):  Przeglądam wczoraj konkursy i byl link do wygrania laptopa! Smile Duzo pozytywow gosciu auckje na allegro tego lapka wystawil ( juz lapek kupiony ) i dal link do konkursu gdzie wygral i poprawną odpowiedź. Wchhodze jade troszke w dol i nic nie ma o sms to podaje numer tel i przchodzi sms i sie skaplem, ze to suby Big Grin stopka na samym dole jest a mi sie tam nie chcialo myszka jechać Smile
To od hotcash link był Smile
Do HotCash? U nas nie ma programu z laptopem do wygrania (jeszcze, hehe Smile) - jak możesz to podeślij link na PW.


(19-10-2014 23:40)Branzolek napisał(a):  Czyli reklama linków będzie możliwa tylko i wyłącznie ze swoją stroną www bądź własnym fanpagem?
Słaba opcja no ale cóż Programy są fajne Smile
Wiesz, przy conajmniej kilku groszach za klik (a conajmniej chcielibyśmy koło kilkunastu dawać), nie możemy się zgodzić aby link do programu "Lista Konkursów" ktoś bezmyślnie wklejał na czaty onetu pisząc "nagi biust Natalii Siwiec kliknij teraz!!!11 oneone". Ale jeśli ktoś przedstawi nam zgłoszenie na ciekawą formą promocji dobrze utargetowaną, to na pewno dostanie akceptację Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Hiki12 - 20-10-2014 12:55

Słaba opcja , że tylko Ci co posiadają fp lub strone www będą mieli odblokowane CPC. Przecież taki link do *Lista Konkursów* można reklamować na różnych forach , wykupić na jakiejś stronie miejsce na reklamę i wiele innych sposobów by się znalazło by dotarć do potencjalnych osób które by wzięły udział w konkursie. A jeżeli ktoś by spamował bezmyślnie gdzie popadnie to by się mu usunęło CPC bezpowrotnie i tyle . Myślę że CPC powinno być dla wszystkich gdyż każdy ogarnięty wypromowałby ten link nie spamując bezmyślnie na onetach i innych wp. Karczu przemyśl to .


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ZexKox - 20-10-2014 16:34

Mam pytanie czy content locker działa wam prawidłowo ? Ponieważ dodałem go właśnie zgodnie z instrukcją na swoją stronę i po kliknięciu odblokuj dostęp coś się niby ładuje, ale nic się nie wyświetla.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 20-10-2014 16:59

(20-10-2014 12:55)Hiki12 napisał(a):  Słaba opcja , że tylko Ci co posiadają fp lub strone www będą mieli odblokowane CPC. Przecież taki link do *Lista Konkursów* można reklamować na różnych forach , wykupić na jakiejś stronie miejsce na reklamę i wiele innych sposobów by się znalazło by dotarć do potencjalnych osób które by wzięły udział w konkursie. A jeżeli ktoś by spamował bezmyślnie gdzie popadnie to by się mu usunęło CPC bezpowrotnie i tyle . Myślę że CPC powinno być dla wszystkich gdyż każdy ogarnięty wypromowałby ten link nie spamując bezmyślnie na onetach i innych wp. Karczu przemyśl to .
Już jest przemyślane i wyraźnie napisaliśmy jak będzie. Opcja będzie głównie pod właścicieli www i fanpejdży, natomiast jak ktoś znajdzie inną fajną drogę na promocję - będzie przyjmowany. Niestety musimy wprowadzić akceptację pomysłów, bo CPC było raptem 15 minut testowo włączone, a już zaczął się bezmyślny spam wszędzie gdzie się da, całkowicie niezwiązany z tematyką promowanego serwisu. A osoba klikająca ma wiedzieć, że wchodzi w serwis o danej tematyce, a nie "haha zobaczcie ale beka", "gołe cycki", "darmowa transmisja meczu" itd.

(20-10-2014 16:34)ZexKox napisał(a):  Mam pytanie czy content locker działa wam prawidłowo ? Ponieważ dodałem go właśnie zgodnie z instrukcją na swoją stronę i po kliknięciu odblokuj dostęp coś się niby ładuje, ale nic się nie wyświetla.
Gateway działa, podeślij nam na PW link do tej strony Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 20-10-2014 18:19

Mi również działa gateway, także musisz coś źle robić.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 20-10-2014 18:28

Przypominam wszystkim o nowym programie Pay-Per-Sale (prowizja za wygenerowaną sprzedaż)

[Obrazek: buk.png]

Prowizja za leada: 39 PLN!


Niedługo kolejny CPS a także kolejny niestandardowy program CPS!

Możecie niniejszym także proponować Wam tematyki pod nowe programy Smile