Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 19-10-2014 20:34

Ahh i Karczu mógłbyś w nowym szpiegu sms stopkę obniżyć? Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Hiki12 - 19-10-2014 20:44

Ban chyba poszedł za to że skracałem link . Czyli wejścia mają być z czystego linku ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 19-10-2014 21:01

Nie promujcie tego CPC dopóki nie będzie oficjalnego info o wprowadzeniu tego programu...

(19-10-2014 19:52)Karcz-Provider napisał(a):  Jeszcze dopracowujemy CPC - dopóki czegoś oficjalnie sami nie ogłosimy, nie traktujcie tego jako skończone.

PS. Wejścia bez referrerów, ze skracaczy, surfów, generatorów etc będą zablokowane - nierzadko razem z całymi kontami. To jest funkcja głównie dla właścicieli WWW pod bannery (są już dostępne!), a nie dla osób, które chcą kombinować. Litości nie będzie Smile Część programów będzie także wymagała zgłoszeń ze sprecyzowaniem źródeł promocji i tylko wejścia z tych domen będą zaliczane.


A tymczasem zapraszam na nowy program CPS!

[Obrazek: buk.png]

Link: http://stebox.pl/poradnik-bukmacherski

Stawka: 39 PLN



PS. 2. Niektórzy już dostali 1 ostrzeżenie za próby kombinacji na CPC.

Fajnie, że CPS się rozwija Smile fajny program, z ciekawości sam bym kupił ten poradnik Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bolo9797 - 19-10-2014 21:06

wpadlo 1,20 za cpc i koniec Big Grin Dobrze ze nie skracalem linku Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Liromir - 19-10-2014 21:11

(19-10-2014 21:01)ddww napisał(a):  Nie promujcie tego CPC dopóki nie będzie oficjalnego info o wprowadzeniu tego programu...

(19-10-2014 19:52)Karcz-Provider napisał(a):  Jeszcze dopracowujemy CPC - dopóki czegoś oficjalnie sami nie ogłosimy, nie traktujcie tego jako skończone.

PS. Wejścia bez referrerów, ze skracaczy, surfów, generatorów etc będą zablokowane - nierzadko razem z całymi kontami. To jest funkcja głównie dla właścicieli WWW pod bannery (są już dostępne!), a nie dla osób, które chcą kombinować. Litości nie będzie Smile Część programów będzie także wymagała zgłoszeń ze sprecyzowaniem źródeł promocji i tylko wejścia z tych domen będą zaliczane.


A tymczasem zapraszam na nowy program CPS!

[Obrazek: buk.png]

Link: http://stebox.pl/poradnik-bukmacherski

Stawka: 39 PLN



PS. 2. Niektórzy już dostali 1 ostrzeżenie za próby kombinacji na CPC.

Fajnie, że CPS się rozwija Smile fajny program, z ciekawości sam bym kupił ten poradnik Big Grin

gdzie mój xbox ja sie pytam


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Branzolek - 19-10-2014 21:18

Dostaliśmy bana pewnie za skracanie linku Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-10-2014 21:27

Możliwe. Generalnie trochę przedwcześnie się zabraliście za promo CPC. Jak napiszecie na emaila to dostaniecie unlock konta Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 19-10-2014 21:37

(19-10-2014 21:11)Liromir napisał(a):  gdzie mój xbox ja sie pytam

Zapytaj koska, nie mnie. Pisałem ci przecież, że on zgarnął wszystkie pieniądze z HC, a mnie zostawił z długami Smile temat dotyczy HotCasha V2 więc proponuje nie zaśmiecać tematu Karczowi. Jak masz coś do mnie to masz przecież do mnie kontakt...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Branzolek - 19-10-2014 21:53

Ten nowy program Ebook:Zarabianie kasy może być ciekawy Smile
Od jutra zaczynam promocje Smile Podoba mi się oby tak dalej HuhHuh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 19-10-2014 22:02

a jaka to prowizja za 1 klik? Na fp będzie można reklamować?