Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasacja punktów - ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kasacja punktów - ankieta (/Temat-Kasacja-punktow-ankieta-93353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Kasacja punktów - ankieta - FireGifts.pl - 29-06-2014 15:12

Jako że serwis odwiedza coraz mniej ludzi, zadań też Wam się nie chce robić, GP nie posiadają wartości. Wpadacie tylko na restocki. Wszystkie te sprawy zahamowały rozwój firegifts. Po przemyśleniach i nieprzespanych nocach powstał następujący plan.

Kupię nagrody za ok 3-4 tysiące i zorganizuję aukcje. PO tych aukcjach nastąpi wyzerowanie GP.

Od wyzerowania wszyscy startują z 0 na koncie. I teraz:
Konto standard w miesiącu może zdobyć 10k GP
Konto premium 20k GP
Konto firepremium 30k GP

Nagrody dla konta standard będą oscylowały między 5k a 15k GP
Nagrody dla konta premium między 15k a 25k GP
Nagrody dla firepremium między 25k a 35k GP

Ze względu na podatki (10% od wartości nagród powyżej 600zł na użytkownika) zmienią się też wartości nagród. Dla np. firepremium byłoby to ok 50-100 nagród o wartości od 50 do 150zł więc więcej osób by wygrywało, lepsze emocje i lepsza zabawa.

Więc ogólnie wystarczyłoby 5 minut wykonania zadań dziennie, a do zgarnięcia dużo super nagród.

Teraz wiecie dlaczego nie ma podobnych serwisów do Firegifts.pl, w pewnym momencie trzeba zaprowadzić drastyczne zmiany ponieważ serwis upadnie. A nie chcę się nachapać, zrobić Was w konia i odejść.

Zapraszam do ankiety, Wasza pomoc mi się przyda. Zapraszam również do dyskusji.


RE: Kasacja punktów - ankieta - biger - 29-06-2014 15:28

Jednak jestem za taką akcją Smile


RE: Kasacja punktów - ankieta - konrad123456789 - 29-06-2014 15:28

Jestem za kasacją pkt, ale też i za odświeżeniem nagród, wywaliłbym obecne i pozamieniał na inne, to też może coś ożywi stronkę Smile


RE: Kasacja punktów - ankieta - insideq - 29-06-2014 15:43

Jestem na nie ponieważ od msc zbieram punkty na pena 32. gb i teraz cały miesiąc pujdzie w p.....


RE: Kasacja punktów - ankieta - Matheo249 - 29-06-2014 15:50

Głos oddany, oczywiście jestem PRZECIW kasacji punktów Smile Co do aukcji to możesz je zrobić od razu po restocku lipcowym. Z tym prawie każdy się ze mną zgodzi. Ewentualnie aukcje na lipiec, sierpień i może wrzesień. Wtedy na bank wszyscy pozbędą się dużych ilości GP.


RE: Kasacja punktów - ankieta - haha40027 - 29-06-2014 15:59

Szanowny adminie...

Dlaczego od razu podejmować taką decyzję?
Pisałem nie raz o ożywieniu po pierwsze FAN PAGE'a na Facebooku, bo obecnie to ten portal jest swego rodzaju reklamą.
Na tym FP się nic nie dzieje, a REKLAMA to podstawa...

Owszem kasacja MOŻE(ale nie musi) przynieść ze sobą nowych użytkowników, ale popatrzmy na to z drugiej strony - odejdą starzy i kto wie, może tych odchodzących będzie więcej aniżeli tych, którzy przyjdą?

Dlaczego nie ma takich serwisów? Myślę, że jest to dosyć duże wyzwanie, które jednak pochłania trochę czasu i obecnie ludziom nie chce się w to bawić, bo wolą pospamić na FB(czytaj PPA) typu wygraj iphona etc.

Mówiłem też o forum, ono umarło. Takie tematy jak ten powinny być poruszane na forum FG, a nie tutaj.
Możecie się ze mną nie zgodzić, ale(reasumując) najpierw powinny zostać uruchomione inne mechanizmy - większa aktywność/więcej postów na Fan Page'u(za tym idzie lajkowanie, udostępnianie = nowe osoby), zwiększenie aktywności forumowej(z tym trudniej, ale wystarczą jakieś ankiety albo pytania takie jak te tutaj; one powinny być poruszane głównie na tamtym forum) oraz (jeśli to możliwe) naprawa zadania z fb.

Tyle ode mnie, dzięki


RE: Kasacja punktów - ankieta - FrasicaPL - 29-06-2014 16:13

Szczerze?
Pomysł świetny jestem w 100% Na TAK!
o wiele łatwiej bd coś wygrać Big Grin


RE: Kasacja punktów - ankieta - Nortix - 29-06-2014 16:17

Ludzie oddając głos zwróćcie uwagę na to co będzie się w niedalekiej przyszłości z portalem tracąc jakaś tam cześć GP bo pewnie nie każdy wykorzysta swoje wszystkie GP wyjdzie wam to na dobre moim zdaniem Smile Dlaczego? A no dlatego że:
może wielu użytkowników wrócić bo wielu odeszło przez zaistniałą sytuacje serwisu co przeniesie się na dochód a dochód na nagrody. (dziennie serwisu ma 200 UU słabe info ;D)
O wiele tańsze nagrody.
Może lepsze nagrody i o wiele innych plusów proszę się nie kierować moim postem tylko zastanowić się na swoim głosem Smile
Dzięki Pzdr Wink
@E: A i do admina po resiecie polecałbym odświeżyć lekko stronę i zainwestować w dobrą reklamę Smile


RE: Kasacja punktów - ankieta - haha40027 - 29-06-2014 16:22

@Nortix
Z punktu widzenia osób, które wydały już trochę na premki i nic jeszcze nie wygrali to nie jest zachęcające Smile

Nie wiem czy będzie ich jeszcze "stać" na zaufanie do serwisu Big Grin
-
Skoro żadne z propozycji nagród nie zostały wzięte pod uwagę to ludzie chyba naprawdę zaczną mieć nieco dystansu.
@E
Facebook jest najlepszą reklamą, ale trzeba umieć to wykorzystać(3 posty na miech [*]...)


RE: Kasacja punktów - ankieta - SmigolMarek - 29-06-2014 17:31

Jestem na tak jeżeli w rekopensate dostaniemy np. Premium dla tych którzy mieli np. ponad 50k pkt albo ponad 100k pkt w czasie kasacji pkt.