Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. (/Temat-Dodanie-opcji-Minusowe-punkty-reputacji-93318)

Strony: 1 2


Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - ZbysiuK - 28-06-2014 18:21

Hellou.

Zauważyłem temat który był poruszany i chce go troszkę rozwinąć Smile

Na wielu forach jest właśnie ta opcja. Chodzi w niej o to, że oprócz dodatnich punktów reputacji byłyby minusowe. Dlaczego?

Coraz więcej osób wypowiada się nie na temat i robią spam. Karą dla takiej osoby byłby minusowy punkcik reputacji zamiast warna czy czegoś.

Odpowiedzi na przewidywane pytania :

Czy wszyscy użytkownicy mogliby dawać minusowe punkty?
- Oczywiście, że nie. Powstałby chaos, wszyscy by sobie pewnie dawali minusy... Dlatego myślę, że minusowy punkt reputacji może dać osoba, która jest na forum ponad 2 miesiące, oraz posiada powyżej 150 punktów reputacji. Wiadome jest też to, że w komentarzu podczas dawania minusowego repucika napisać uzasadnienie czemu ta osoba go dostała.

Co by się stało gdyby osoba mająca 0 pkt dodatnich dostała minusowy ?
- Miałaby w takim momencie punkty na minusie np -1,-5,-15 itd.

Czy byłaby jakaś kara ?
- Zależy to od admina, czy by wyznaczał za dany próg minusowych punktów jakąś karę, np. za 15 minusowych punktów byłaby kara - zakaz pisania na forum przez 12 godzin. Lecz wszystko zależy od admina.

Co o tym sądzicie Smile?


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - Jacuss - 28-06-2014 18:34

Były minusowe punkty, ale został wycofane na wnioski użytkowników.

Nie zostaną przywrócone.

Zamykam.


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - Qwik - 28-06-2014 18:38

Otwieram.

Pomysł już był pisany 10 razy i nie będzie wprowadzonych punktów minusowych nigdy.

Zamykam.


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - Nortix - 28-06-2014 18:40

Mogłeś poruszyć tą kwestie w tamtym temacie gdyż z tego co się orientuje temat nie został zamknięty... Co do samego pomysłu jest w miarę dobrą alternatywą co do negatywnej reputacji lecz wyczuwam już płacz osób które dostaną minusa i admin będzie miał co do roboty Lol cytuje "Nie słusznie otrzymałem tego minusa proszę o jego usunięcie" choć pewnie dana osoba na niego zasłużyła Smile zawszę można dać neutralną repke.
Co do samego tematu z repkami został on wycofany i już nie wróci.


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - MrocznyKILL - 28-06-2014 18:42

Gimbozy ze świata nie wyeliminujemy a taki z nudów poczęstuje minusem. Więc pomysł idzie w kąt Wink


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - ZbysiuK - 28-06-2014 18:52

Dlatego też można dawać od 150 raputek i 2 miesięcy na forum.


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - TheKkok2 - 28-06-2014 21:12

2 miesiące na forum to mały okres czasu, a 150 reputów w te dwa miesiące można łatwo zdobyć w dziale Refback za Reputy

Jestem na nie


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - damianus627 - 28-06-2014 21:20

Dla mnie jest bezsensowne ich wprowadzanie. Kiedyś zostały wycofane bo gimbaza sobie żarty robiła i minusowala, więc większość chciała usunąć.

Jak już to lepszą opcją by było rok na forum, 500 postów.


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - ZbysiuK - 28-06-2014 21:31

No np. Wink 500 postów, rok Smile Nie mowcie od razu na nie tylko tez podajcie jakiś swój pomysł Smile To może być spoko Smile


RE: Dodanie opcji - Minusowe punkty reputacji. - Radek4921 - 28-06-2014 21:37

Wg mnie dobry pomysł Smile