Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake Konto - Weryfikacja telefoniczna. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Fake Konto - Weryfikacja telefoniczna. (/Temat-Fake-Konto-Weryfikacja-telefoniczna-93237)



Fake Konto - Weryfikacja telefoniczna. - USA - 26-06-2014 20:00

Witam, mam fake konto na PayPalu. Nie zweryfikowane na fikcyjne dane. Zapomniałem hasła, przy przypomnieniu nie znam odpowiedzi na dwa pytania zabezpieczające, i będę musiał poddać się weryfikacji telefonicznej, czy ktoś wie jak to wygląda, przed wszystkim interesuje mnie jakie pytania będą zadawać?

Jedynie co znam to imię nazwisko, email oraz dokładną kwotę jaka tam jest.
Do konta nigdy nie był podpięty bank czy karta.


RE: Fake Konto - Weryfikacja telefoniczna. - ZidaneNS - 18-07-2014 16:43

Ostatnio zapomniałem hasła oraz odpowiedzi na pytania.
Na wcześniej podany numer tel. zadzwoniła kobieta która kazała podać email podany przy rejestracji paypal później wysłała link na pocztę i podała numer który trzeba było wpisać w odnośniku i to wszystko.
Do konta też nigdy nie był podpięty bank ani karta.