Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach (/Temat-Zbieranie-na-paliwo-do-Passata-tak-byl-Golf-czyli-moje-poczatki-w-Internetach-93175)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 24-04-2017 22:18

24.04.2017
Urodzinki <3
  • ClixSense: $0.88 Wpadła dziś ankietka za 0.85$
  • GlobalTestMarket: 2,57zł Ankieta na temat olejów silnikowych.
  • smgkrc.pl: 2,56zł Krótka ankieta na temat dania Instant od Knorr
  • Epanel.pl: 0,2zł Nigdy nie mogę załapać się tam na ankietę.



RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - Bobi2k17 - 24-04-2017 22:28

Trzymam kciuki i czekam na dalsze etapy Smile


RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 25-04-2017 15:50

25.04.2017
A dziś imieniny Smile

  • ClixSense $1.31 Ankieta za 0.85 + Ankieta za 0.33.
  • StudentsWatch 2zł Ankieta nt. programów naukowych w TV. Druga ankieta nt. bieżącej sytuacji w Polsce i we Francji




RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 26-04-2017 23:54

26.04.2017

  • ClixSense $1.94 Ankieta nt. Programów tv dla dzieci za 0.85$. Druga ankieta za tę samą cenę na temat samochodów.
  • StudentsWatch 1,5zł Nie pamiętam już co to było tematem ankiety.



RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - Samsonov - 27-04-2017 00:20

Dobry dziennik, bede obserwował! Smile Zastanawia mnie tylko jak Wy wszyscy wyciagacie takie sumy na Clixsense... U mnie ani ankiety sie nie pojawiaja (są do momentu zapytania o płeć...), ani taskow nie zalicza (to jeszcze jestem w stanie sobie wmówić, że to ja coś źle tam robie...) Nizej wstawiam screena z historia ankiet...

http://screenshot.sh/n7S45J3fKlF0l

Oczywiście profil wypełniony... Rozumiem, że do większej części ankiet po prostu sie nie kwalifikuje, ale no żadnej ankiety przez +- tydzien to chyba nie jest normalne.. Sad Efektem tego moje zarobki z kilku dni na Clixsense wynosza 0.25$, Neobux bodajze 0.07$... Miałem robić swój własny dziennik, ale z takimi sumami się odechciewa.. Big Grin Jakby ktoś mógłby mi powiedzieć co jest nie tak bylbym wdzieczny Big Grin

PS. Prowadź dalej ten dziennik bo mimo wszystko fajnie się czyta że ktoś z tego coś w miarę sensownego (w porównaniu do mnie Big Grin) wyciąga Smile


RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 27-04-2017 00:27

@[Samsonov] . Mnie też z większości ankiet wywala. Ale wchodzę na clixsense praktycznie co parę minut i klikam te stałe 3 opcje do wyboru i zwykle w okolicach godziny 19 mam dostępne 1-2 ankiety po 0.85$ .

Co do tasków to jest męczarnia bo nie idzie wbić pierwszego lvla. A na tym tasku z upraszczaniem nazw produktów łatwo się wyłożyć (na razie tylko ten może nam wbijać lvl).

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka


RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - Samsonov - 27-04-2017 00:32

Z większości to niech wyrzuca, byle nie ze wszystkich.. Tongue Bo tak calkiem bez ankiet jak u mnie no to cięzko sie zbiera te grosiki... Big Grin No ale nic, bede probowal dalej, dzieki Smile


RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 27-04-2017 00:34

@[Samsonov] jak pytają na początku ankiety czy masz dzieci to zaznaczaj ze tak . Jak pytają o to czy latasz samolotem to zaznaczasz, że tak itd itp. Jak pytają czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny pracuje w jakiejś branży to zaznaczasz ze nie.

Powodzenia !

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka


RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 27-04-2017 23:39

27.04.2017

  • ClixSense $0.63 BAAARDZO słaby dzień. Tylko jedna ankieta o perfumach Calvina Kleina.




RE: Zbieranie na paliwo do Passata (tak, był Golf)! - czyli moje początki w Internetach - InsaneProGamer - 28-04-2017 20:50

https://studentswatch.pl/ankieta/projektspecjalny2017?sur-frce-supp=1&ref_by_uid=146318

Krótka ankietka na 1min. Może ktoś wypełnić? Za każde wypełnienie dostanę złotówkę Smile A Wy 1.5 na StudentsWatch