Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu (/Temat-Otwarcie-nowego-zamiast-przedluzenie-starego-hostingu-93146)



Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - siwrus1231 - 25-06-2014 11:02

Siemka. Do wyczerpania abonamentu mojego konta hostingowego (Personal Hosting) na az.pl zostało ok. 35 dni. Przedłużenie na rok kosztuje 275 zł.
Natomiast teraz jest jakaś promocja z racji mundialu. -80% ceny konta hostingowego Personal Hosting na rok = 61 zł.

I nie wiem czy można tak zrobić, czy nie będzie żadnych problemów itd. jak wykupie nowe konto hostingowe i podczepie wszystkie domeny do niego?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź Smile


RE: Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - GoodLecki - 26-06-2014 15:35

Można ale jesli bot w trakcie przenosin trafi na twoje strony kilka razy i zastanie stronę niedostępną to na pewno polecą na pare dni pozycje do nawet miesięcy. Jesli linkowania nie zmieniłes to powinno być ok po jakims czasie pozycje powinny wrócić około 14-21 dni. Nawet sam Matt sciemniacz przyznał że "prawdopodobnie nie" spadnie taka strona czyli należy to rozumieć że będą spadkiSmile
Jesli strony będą na nowym hostingu wolniej się ładowały od obecnego to spadki masz gwarantowane, zauważ że ip też ci się zmienia. (podaj na pw ip obecnego Smile)
Jesli to ważne strony dla ciebie to nie warto z powodu 200zł zmieniać.


RE: Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - Qwik - 26-06-2014 15:43

Żeby strona spadła po niedostępności to naprawdę trzeba się postarać o to.Dzień albo dwa jak strona będzie wyłączona nie powinno się nic stać.


RE: Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - GoodLecki - 26-06-2014 16:03

Oj może,zwłaszcza te strony co mają do roku.
Do poczytania


RE: Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - siwrus1231 - 27-06-2014 11:38

Nie no lajtowo, to dla mnie mniej ważne strony, tylko tak pytam Smile


RE: Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - linoskoczek - 29-06-2014 17:40

(26-06-2014 15:35)GoodLecki napisał(a):  Można ale jesli bot w trakcie przenosin trafi na twoje strony kilka razy i zastanie stronę niedostępną to na pewno polecą na pare dni pozycje do nawet miesięcy. Jesli linkowania nie zmieniłes to powinno być ok po jakims czasie pozycje powinny wrócić około 14-21 dni. Nawet sam Matt sciemniacz przyznał że "prawdopodobnie nie" spadnie taka strona czyli należy to rozumieć że będą spadkiSmile

W moim przypadku to się nie sprawdziło. Przenosiłem raz hosting przez 2 dni (problemy na hoście, do którego przenosiłem) i nie było żadnego spadku w pozycji. Być może szukajka akurat na moją stronę nie trafiła, ale ja sądzę, że Google aż takie głupie nie jest, żeby po jednym dniu niedostępności obniżała pozycję strony. Przecież awarie się każdemu działają - nawet Google miało kiedyś awarię na 2 minuty Wink


RE: Otwarcie nowego, zamiast przedłużenie starego hostingu - GoodLecki - 30-06-2014 10:25

"..ale ja sądzę, że Google aż takie głupie nie jest, żeby po jednym dniu niedostępności obniżała pozycję strony. Przecież awarie się każdemu działają ..."

Nie jest głupie dlatego czemu by miała trzymać stronę na pozycji skoro w tym momencie ma dziesiątki stron alternatywnych na to miejsce które działają Smile