Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! (/Temat-Surf4web-eu-Bardzo-dobry-serwis-93025)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 17-01-2016 21:03

Masz zespół napięcia przedmiesiączkowego, czy jak?


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - maxiu170 - 20-01-2016 00:07

Sprawą wygląda prosto, większe wypłaty idą raz w miesiącu kiedy zamieniane są punkty na pieniądze. Teraz ludzie przeważnie wyplacaja naliczenia z pakietów VIP bądź dochody z poleconych. A admin wyplaca, choć co niektórych mogą denerwowac te ciągle zmiany. Wypłatę zlecilem i otrzymałem w ten sam dzień więc serwis wyplaca.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 22-01-2016 21:37

Surf4web.eu napisał(a):Średni czas oczekiwania na zrealizowanie wypłaty wynosi 4 godz. 31 min. 14 sek.



RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - asapatryk - 22-01-2016 22:34

nie wiem zy sie dobrze zarejestrowalem ale u mnie po najechaniu na zarabiaj mam w sumie do zarabiania tylko oglądanie płatnych stron i sa dwie to ona tyle...
a i nie ma euro a dolary?


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 23-01-2016 01:03

(22-01-2016 22:34)asapatryk napisał(a):  nie wiem zy sie dobrze zarejestrowalem ale u mnie po najechaniu na zarabiaj mam w sumie do zarabiania tylko oglądanie płatnych stron i sa dwie to ona tyle...
a i nie ma euro a dolary?

Opcje zarobku masz następujące:
- reklamy PTC,
- pakiety VIP,
- baner na stronę (eCPM),
- program partnerski,
- PTP,
- PPA

Odnośnie dolarów zamiast euro, to owszem walutą obsługowaną w Surf4web.eu było kiedyś euro, ale ze względu na chęć wprowadzenia możliwości płatności większą ilością systemów płatniczych (nie tylko Paypal) obsługiwana waluta została zmieniona na USD

Surf4web.eu napisał(a):Wypłaty:
Członkostwo ULTIMATE:
- min. $0,01
- max. $100,00

Członkostwo BUSINESS:
- min. $0,10
- max. $15,00

Członkostwo PREMIUM:
- min. $0,50
- max. $2,00

Członkostwo STANDARD:
- min. $1,00
- max. $1,00

Niezależnie od rodzaju posiadanego członkostwa każdy użytkownik posiada możliwość zlecania maksymalnie 1 wypłaty dziennie.
Wypłaty można zlecać od poniedziałku do piątku.

Więcej ważnych informacji tutaj:
http://surf4web.eu/ulepszenie-konta.html


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - ArturG - 01-02-2016 12:19

Widziałem dziś w "klikach konkursowych" w Sejfiku ten serwis i powiem szczerze nawet mnie zachęcił do rejestracji, ale jak przejrzałem ten wątek to entuzjazm mi opadł bo:

(16-10-2014 20:56)Kleju93 napisał(a):  W Surf4web.eu nastąpiło ostatnimi czasy kilka zmian...

Użytkownik darmowy:
-> max. 150 kliknięć dziennie
-> wypłaty od 5 euro, nie wcześniej niż 30 dni od rejestracji i trzeba wyklikać minimum 1000 reklam
-> 1 poziomowy program partnerski

1000 stron? WTF? Rolleyes ja mam internet na kartę i to jest dla mnie nie do zrealizowania 4



(25-11-2014 20:47)Kleju93 napisał(a):  Ponadto od czasu wprowadzenia weryfikacji konta wymagania do zlecenia wypłaty w Surf4web.eu nie są już tak wygórowane.
http://surf4web.eu/terms.php?peslang=pl

(...)

Dane uzupełniane są automatycznie podczas dokonania jakiegokolwiek zakupu za pośrednictwem serwisu Paypal. Może to być zakup konta VIP, dodatku COINS BOOSTER, dostępu do bonusów inwestora, punktów, a także podczas dodawania środków za pośrednictwem serwisu Paypal a konto w Surf4web.eu.
Jeśli użytkownik nie chce zakupować jednej z w/w usług celem zweryfikowania swoich danych przez Paypal, to może zweryfikować swoje konto poprzez przycisk w zakładce "Edycja konta" (koszt 0,50 euro - lepiej coś zakupić, np. VIP na 30 dni za 0,99 euro).

Zgodnie z regulaminem serwisu Surf4web.eu wypłaty realizowane są TYLKO na zweryfikowane konto Paypal.

Do czego potrzebna jest weryfikacja?
Urząd skarbowy chce mieć prawdziwe imię i nazwisko osoby, której zrealizowałem wypłatę - nie chcą się zadowolić "nickiem" z Surf4web.eu

Co? Jeszcze mam płacić? Wykluczone! Ja tu chcę zarabiać, a nie płacić. Rolleyes


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - maxiu170 - 01-02-2016 13:29

Wszystkie twoje cytaty dotyczą poprzedniej wersji serwisu i są nieaktualne. http://surf4web.eu/pricing.html Pod tym linkiem masz większość informacji. Klik konkursowy to był pewnie mój Big Grin Oferuję Refback w serwisie a i jak sie nie zarejestrujesz z mojego linka to ci pomogę Big Grin


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - ArturG - 01-02-2016 14:24

"ref=vipmen" - to na pewno jest Twoje? Smile

Bo też bym go sobie z chęcią popromował w sejfiku Big Grin

To jeszcze pytanie do właściciela serwisu:
@Kleju93: czy serwis jest w miare dobrej kondycji? Bo niechciałbym żeby po rejestracji okazało się, że nie jest Wink


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - maxiu170 - 01-02-2016 20:14

Nie, to nie mój reflink.
Kliknij w link w mojej sygnaturze, aby uzyskać potrzebne informacje bo 1 post jest całkowicie nieaktualny.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 01-02-2016 22:57

(01-02-2016 14:24)ArturG napisał(a):  To jeszcze pytanie do właściciela serwisu:
@Kleju93: czy serwis jest w miare dobrej kondycji? Bo niechciałbym żeby po rejestracji okazało się, że nie jest Wink

Na wypłaty jest, co można sprawdzić tutaj...
http://surf4web.eu/wyplaty.html

Co mam Ci odpowiedzieć? Ile to ja mam dziesiątek, czy setek tysięcy dolarów na paypalu? I pisać, że serwis zawsze będzie wypłacalny?

Strona na siebie zarabia i to mnie cieszy, mimo, że tylko kilka osób zakupiło pakiety vip, czy cokolwiek innego przez paypal lub pm, a znana część użytkowników nie zamierza kupować w Surf4web.eu zupełnie nic.

Najważniejsza jest dobra strategia, a ta którą działam obecnie na dzień dzisiejszy jest wg mnie przynajmniej dobra, bo do doskonałości jeszcze sporo jej brakuje...