Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! (/Temat-Surf4web-eu-Bardzo-dobry-serwis-93025)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - FIHU - 23-02-2017 07:25

Nie tylko brak stron, ale i brak kasy. Daj więc sobie spokój, bo strona to od dawna scam.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - mankaston14 - 23-02-2017 07:48

Dokladnie, od pol roku mam bilans $0,81 i nic w gore nie idzie Big Grin


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 08-07-2017 18:41

Witam.
Jak już oświadczyłem w mailu, który został wysłany do użytkowników serwisu, na 1 sierpnia 2017 planujemy przywrócić Surf4web.eu do życia.
Przed chwilą została przedłużona ważność domeny. Nie o rok, czy 2 lata, ale o aż pięć lat (obecnie ważna do 31.07.2022).

Odnośnie wypłat, to wszystkie zlecone wypłaty zostaną zrealizowane 15 sierpnia 2017 (zaległe, jak i te, które zlecicie do tego czasu), a później już na bieżąco max 24h robocze.

Jeśli nie posiadasz punkty w Surf4web.eu, to czym prędzej wymień je na pieniądze, gdyż dnia 1.08.2017 zmieni się przelicznik i 10 000 punktów nie będzie już warte $2,50.

Wypłaty będą na Paypal, PerfectMoney oraz Payeer, czyli tak jak dotychczas, zostaną dodane natomiast inne metody zarobku (głównie to co można znaleźć w serwisach na skrypcie PES Pro).


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - FIHU - 08-07-2017 19:32

(08-07-2017 18:41)Kleju93 napisał(a):  Witam.
Jak już oświadczyłem w mailu, który został wysłany do użytkowników serwisu, na 1 sierpnia 2017 planujemy przywrócić Surf4web.eu do życia.
Przed chwilą została przedłużona ważność domeny. Nie o rok, czy 2 lata, ale o aż pięć lat (obecnie ważna do 31.07.2022).

Odnośnie wypłat, to wszystkie zlecone wypłaty zostaną zrealizowane 15 sierpnia 2017 (zaległe, jak i te, które zlecicie do tego czasu), a później już na bieżąco max 24h robocze.

Jeśli nie posiadasz punkty w Surf4web.eu, to czym prędzej wymień je na pieniądze, gdyż dnia 1.08.2017 zmieni się przelicznik i 10 000 punktów nie będzie już warte $2,50.

Wypłaty będą na Paypal, PerfectMoney oraz Payeer, czyli tak jak dotychczas, zostaną dodane natomiast inne metody zarobku (głównie to co można znaleźć w serwisach na skrypcie PES Pro).

Postaram się to napisał jak najbardziej łagodnie jak potrafię:
bardzo zdziwiłem się gdy okazało się że po raz kolejny wskrzeszasz surf4web, nie wiem po co to robisz, chyba tylko po to by po raz kolejny nowe osoby wpłaciły Ci pieniądze, a TY po raz kolejny znikniesz (nie pamiętam dokładnie ile razy już znikałeś 2, 3 czy 4 razy).
Piszesz że przedłużyłeś domenę by zachęcić użytkowników swoim zapewnieniem, tak jak to się robi w marketingu, ważne by był dobry chwyt i ludzie wierzą.
Czemu tak piszę? Ponieważ niżej napisałeś o wypłatach, które rzekomo wypłacisz, a na które czekamy od ponad pół roku. Na dobrą sprawę nawet ludzie nie wiedzą ile wypłacili i ile jesteś im winien pieniędzy, bo usunąłeś to w historii wypłat. Ja osobiście zleciłem kilkadziesiąt dolarów z tego co pamiętam, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani dolara (ostatnie wypłata moja jest w października).
Ale z ciekawości poczekam i zobaczę co się stanie 15go sierpnia i czy otrzymam swoje pieniądze, które obiecujesz wypłacić. Jeśli nie, cóż...
Pozdrawiam


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 08-07-2017 21:46

(08-07-2017 19:32)FIHU napisał(a):  
(08-07-2017 18:41)Kleju93 napisał(a):  Witam.
Jak już oświadczyłem w mailu, który został wysłany do użytkowników serwisu, na 1 sierpnia 2017 planujemy przywrócić Surf4web.eu do życia.
Przed chwilą została przedłużona ważność domeny. Nie o rok, czy 2 lata, ale o aż pięć lat (obecnie ważna do 31.07.2022).

Odnośnie wypłat, to wszystkie zlecone wypłaty zostaną zrealizowane 15 sierpnia 2017 (zaległe, jak i te, które zlecicie do tego czasu), a później już na bieżąco max 24h robocze.

Jeśli nie posiadasz punkty w Surf4web.eu, to czym prędzej wymień je na pieniądze, gdyż dnia 1.08.2017 zmieni się przelicznik i 10 000 punktów nie będzie już warte $2,50.

Wypłaty będą na Paypal, PerfectMoney oraz Payeer, czyli tak jak dotychczas, zostaną dodane natomiast inne metody zarobku (głównie to co można znaleźć w serwisach na skrypcie PES Pro).

Postaram się to napisał jak najbardziej łagodnie jak potrafię:
bardzo zdziwiłem się gdy okazało się że po raz kolejny wskrzeszasz surf4web, nie wiem po co to robisz, chyba tylko po to by po raz kolejny nowe osoby wpłaciły Ci pieniądze, a TY po raz kolejny znikniesz (nie pamiętam dokładnie ile razy już znikałeś 2, 3 czy 4 razy).
Piszesz że przedłużyłeś domenę by zachęcić użytkowników swoim zapewnieniem, tak jak to się robi w marketingu, ważne by był dobry chwyt i ludzie wierzą.
Czemu tak piszę? Ponieważ niżej napisałeś o wypłatach, które rzekomo wypłacisz, a na które czekamy od ponad pół roku. Na dobrą sprawę nawet ludzie nie wiedzą ile wypłacili i ile jesteś im winien pieniędzy, bo usunąłeś to w historii wypłat. Ja osobiście zleciłem kilkadziesiąt dolarów z tego co pamiętam, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani dolara (ostatnie wypłata moja jest w października).
Ale z ciekawości poczekam i zobaczę co się stanie 15go sierpnia i czy otrzymam swoje pieniądze, które obiecujesz wypłacić. Jeśli nie, cóż...
Pozdrawiam

Z tego co widzę, wszystkie Twoje wypłaty zostały zrealizowane. Ostatnia, zlecona przez Ciebie 2016-09-21 08:12:07 na paypal wypłata, została zrealizowana 2016-10-07 13:21:15


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - FIHU - 09-07-2017 07:21

Tyle też widzę, bo reszta została usunięta z historii, więc nie mam jak tego udowodnić. Trudno się mówi, żyje się dalej. Powodzenia więc życzę.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 09-07-2017 10:48

(09-07-2017 07:21)FIHU napisał(a):  Tyle też widzę, bo reszta została usunięta z historii, więc nie mam jak tego udowodnić. Trudno się mówi, żyje się dalej. Powodzenia więc życzę.

Nic nie zostało usunięte z historii. W tej zakładce możesz sprawdzić wszystkie zlecone wypłaty (zrealizowane, oczekujące, jak i odrzucone, gdyby jakieś były)
https://surf4web.eu/cashouts.html


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - FIHU - 09-07-2017 13:01

Jasne... powodzenia innym w zarabianiu na surf4web.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - loryn222 - 09-07-2017 13:46

Byla usunięta historia wypłat pod sam koniec i to kilkakrotnie . Sam osobiście jak zarabiali sie na PTP to zarobiłem na tyle by sobie kupić najlepsze konto Ultimate . Przed zakupem tego konta dzwonili i się pytałem czy będzie jeszcze to ptp długo , dostałem zapewnienie ze z rok . Kupiłem konto Ultimate , a po 14 dniach ptp zostało usunięte .

Pod sam koniec żywota surf4web , mialem okolo 100-150 pakietów po 5$ każdy tuż przed zamknięciem , oraz okolo 100-150$ zlecone do wypłaty .

Czyszczenie historii wypłat bylo kilkakrotnie a nie raz .

Dajesz zdjęcie Kleju z url-x.eu jak to masz na koncie 24$ , naprawde ?

Przecież url-x to scam prawie tak samo długo jak surf4web . Ja tez mogę dać ci screena z powiedzmy np. rotatemyads gdzie mam zlecone do wypłaty 1000$ ale serwis nie płaci od 3 miesięcy .

Jeśli ktos tu chce zainwestować to nie polecam . Wiecej stracisz czasu niż to warte zachodu a i w obietnice nie ma co wierzyć bo troche takich obietnic z wyplatami , ptp , kontami Premium , pakietami , poleconymi i innymi twoimi serwisami juz bylo i żadne nie zostało w końcu dotrzymane .

Sam mialem problemy swego czasu na swoich serwisach ale wyplacilem ludziom z nawiązką i dotrzymałem obietnicy .


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - FIHU - 09-07-2017 13:58

Zaraz Kleju napisze że obaj sobie to wymyśliliśmy. Szkodsa tylko że nie możemy tego udowodnić sjori usunął historię zlecone wypłaty i zostawił tylko to co wypłacił.
Szczerze mówiąc nie sadzilen że strona wróci do życia, a jednak, tylko po co. Chyba tylko po to by ludzie zapomnieli o surf4web że wisi im kase, a nowi użytkownicy którzy nie znają przeszłości admina wpłacą kase na nowo jak my i zapewne stracą ją w ten sposób.
Mógłbym zmienić zdanie jedynie w wypadku gdy jak wspomniał wyżej admin s4w: wypłaci zaległe wyplaci 15go sierpnia. Niestety raczej się tego nie doczekam ani ja, ani nikt inny. Dla mnie prawie 100$ to nie majątek, ale też nie mało bym mógł rozdawać adminom na innych stronach.