Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopiowanie postów z innych blogów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Kopiowanie postów z innych blogów (/Temat-Kopiowanie-postow-z-innych-blogow-93024)

Strony: 1 2


Kopiowanie postów z innych blogów - michaello724 - 23-06-2014 12:55

Witam.Zaczynam właśnie zarabianie w firecash i założyłem blog do ppa. Poszukiwałem niszy i znalazłem blog, kogoś kto zarabia tak samo,czyli wstawia fejkowe hacki. Czy zdarza wam się przekopiować żywcem całe posty z innych blogów ?Bo ja coś podobnego zrobiłem i w sumie nie czuje się z tym najlepiej,chociaż to pomoże mi w lepszym starcie


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - magneto - 23-06-2014 12:58

Lepiej się do tego nie przyznawaj.


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - Kurus92 - 23-06-2014 13:05

(23-06-2014 12:55)michaello724 napisał(a):  Witam.Zaczynam właśnie zarabianie w firecash i założyłem blog do ppa. Poszukiwałem niszy i znalazłem blog, kogoś kto zarabia tak samo,czyli wstawia fejkowe hacki. Czy zdarza wam się przekopiować żywcem całe posty z innych blogów ?Bo ja coś podobnego zrobiłem i w sumie nie czuje się z tym najlepiej,chociaż to pomoże mi w lepszym starcie

Sam sobie odpowiedziałeś.


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - Qwik - 23-06-2014 13:06

Dostaniesz filtr od google i na tym się skończy twoje zarabianie.


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - GoodLecki - 23-06-2014 13:28

W dzisiejszych czasach kopiuje tresci na swoją stronę tylko człowiek który chce swojej stronie zaszkodzić lub filtra szuka za duplicate Smile


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - michaello724 - 23-06-2014 14:24

Dzięki wielkie,teraz postaram się napisać wszystko sam


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - amadeusz.ak47 - 16-10-2014 22:48

Pisz posty sam, nie ma sensu kopiować Smile


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - MarcinHelios - 17-10-2014 00:11

kopiowanie postów nie prowadzi do niczego dobrego. Poza filtrami google chodzi też o brak wiarygodności. Lepiej wysilić się i samodzielnie coś napisać.


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - osinex - 17-10-2014 20:44

Tak z czystej ciekawości:
Jakby na stronie byly posty żywcem skopiowane z różnych stron, to też filtr?


RE: Kopiowanie postów z innych blogów - MarcinHelios - 17-10-2014 21:20

Albo i BAN.