Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy: krzysiektbg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy: krzysiektbg (/Temat-Dziennik-pracy-krzysiektbg-92998)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy: krzysiektbg - krzysiektbg - 22-06-2014 20:30

Witam wszystkich Smile
Jestem Krzysiek i mam 20lat i w wolnym czasie chodzę na siłownię, a tak to resztę marnuję Smile Postanowiłem założyć ten dziennik w sumie nie wiem po co, ale postaram się co jakiś czas w nim dodawać postępy mojej pracy. Jako, że sesja praktycznie zakończona, to postaram się wykorzystać wolny czas produktywnie próbując coś zarobić. Rok temu od września do października zarobiłem 200-300$ na PPA, ale zaczęły się studia i jakoś wszystko poszło na drugi plan, hosting się skończył, domena wygasła. Teraz postanowiłem wrócić. Mam zamiar zarabiać na PPA, ale chciałbym spróbować też innych metod jak subskrypcje itp.
Cele na najbliższe dni:
*czytać czytać i jeszcze więcej czytać o ppa, niszach itd.
*wykupić domenę i hosting (prawdopodobnie hosting na początek najtańszy na 6miesięcy na biznes-hoście, z promocją -25% wyjdzie tanio)
*wybrać serwis na którym będę zarabiał (na razie mam konto na firecash, gdzie w ostatnich dniach zarobiłem 3$ na 1 rzeczy, ale filmik został oflagowany)
*zacząć działać Smile


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - abelabel2 - 22-06-2014 20:39

Specjalne zaproszenie dla dzieci w wieku 6-13lat do tego dziennika. Najlepiej ustawcie go sobie na stronę startową.
Takie rzeczy - a nie subskrypcje.

A tobie good luck.


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - poduszka12 - 22-06-2014 21:11

Wyposaż się w cierpliwość, będę zaglądał i powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - krzysiektbg - 22-06-2014 22:22

Domena kupiona, hosting kupiony, od jutra zaczynam prace nad blogiem Wink


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - krzysiektbg - 23-06-2014 14:55

23.06.2014
Zrobione:
instalacja Wordpress'a
nabite trochę punktów do promowania filmików
Do Zrobienia:
*Praca nad wyglądem bloga
*nabić jeszcze więcej pkt do promowania
*poszukać jakiejś sensownej niszy, pewnie dosyć małej, bez dużej konkurencji, zrobić filmik i powoli go promować

Cel jaki sobie ustaliłem do końca lipca jest to 200$, myślę, że nie jest to bardzo wygórowany cel, pracując codziennie minimum 2godziny a najlepiej duużo więcej powinno się udać. Dzisiaj nie wiem czy się ze wszystkim wyrobię bo czeka mnie dosyć długi trening na siłowni+okazało się, że zostało mi jeszcze 1 zaliczenie z elektrotechniki z teorii do zdobycia w czwartek, więc trochę czasu też na to będę musiał poświęcić.


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - krzysiektbg - 24-06-2014 20:06

24.06.2014
Zrobiłem własny filmik+ dodałem go na youtube. Zdecydowanie ciężej promować filmiki na youtube niż rok temu, będę musiał poszukać jakichś dobrych serwisów. Dodałem 3 wpisy, ale blog nie wygląda jeszcze zbyt dobrze, więc będę musiał nad nim sporo popracować może zmienić template. Z ciekawości założyłem konto na firesub, dodałem na kilku grupach post, wpadło 10.50 przy konwersji 5%, ale spamowanie raczej nie jest dla mnie, a przynajmniej ręcznie, więc może do tego wrócę jak kiedyś założę fanpage lub zdecyduję się na zakup.
Dzisiaj już pewnie zbyt wiele nie zrobię, może coś poczytam, a tak to obejrzę jakiś film i zajmę się nauką elektrotechniki na czwartek.

0/200$ PPA


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - krzysiektbg - 25-06-2014 12:59

25.06.2014
Dzisiaj nie będę miał zbyt wiele czasu, ale postaram się dodać ze 2 wpisy na bloga i poczytać o SEO. Wpadło dzisiaj 1 pobranie z egiptu za 0.09Lol ale od czegoś trzeba zacząć. Postawiłem też coś u bukmachera, ale znając ten mundial to może nie wejść.

0.09/200$


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - yakuzapl - 25-06-2014 13:02

Rozumiem , ze hacki ? Big Grin


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - krzysiektbg - 25-06-2014 15:23

Są to również hacki Wink Na początek chyba najłatwiej na tym zacząć i się czegoś nauczyć, ale planuję w późniejszym czasie się "przebranżowić" jak wpadnę na jakiś dobry pomysł Smile Jest kilka pomysłów obecnie ale na razie umiejętności i wiedza są na zbyt niskim poziomie, więc wszystko w swoim czasie Smile


RE: Dziennik pracy: krzysiektbg - Klin - 25-06-2014 19:01

Powodzenia życzę, będę śledził ; )