Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Taka sprawa- co robić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Taka sprawa- co robić? (/Temat-Taka-sprawa-co-robic-92924)



Taka sprawa- co robić? - cenzura0 - 21-06-2014 15:55

Witajcie mam taką sprawę- 2 miesiące temu zalozylem bloga z hackami. Niestety wtedy nie pomyslalem o tym ze bede robil dluzej w ppa i zrobilem strone na ktorej domena, oraz ogolny wyglad strony wskazuja na to ze sa to hacki skierowane jedynie do telefonow komorkowych. Aktualnie chce dodawac tez inne rzeczy neistety ww. rzeczy raczej utrudnia mi to. Co polecalibyscie mi zrobic? Kupic nowa domene i tam wszystkie posty napisac od nowa czy moze jakies inne poymsly?


RE: Taka sprawa- co robić? - sheko12 - 21-06-2014 15:58

Jeśli domena nie odwołuje się do samych ''androida/telefonu'' rzeczy, to dodaj nowe kategorie i zakładki w menu z nowymi propozycjami i jedziesz dalej z tematem Wink


RE: Taka sprawa- co robić? - cenzura0 - 21-06-2014 15:59

no wlasnie... w domenie jest uzyte slowo "...phone hacks..." Sad


RE: Taka sprawa- co robić? - sheko12 - 21-06-2014 16:01

To domena nowa i jedziesz dalej, ja też zmieniam domene w swoim blogu i musze pozycjonować ją od nowa Smile

P.S możesz też prowadzić dwa blogi, jeden odwołujący się do telefonów, powyższy twój adres.....a nową zakładaj i działaj na dwa fronty.


RE: Taka sprawa- co robić? - cenzura0 - 21-06-2014 16:07

Tylko ze wtedy musze pozycjonowac wszystko osobno gdybym dzialal na 2 fronty ;( ok zakladam w takim razie 2 blog tylko co z tymi postami i filmami na yt ktore jux mam? Przenosic je na tego nowego bloga a jesli tak to musze pisac nowe tresci czy kopiowac to co mam?


RE: Taka sprawa- co robić? - lolekxp - 22-06-2014 09:13

z SEO wynika ze google zawsze kocha oryginalne tresci, unikalne i nie powtarzajace sie pisane w sposob naturalny