Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK (/Temat-Pelna-wersja-Lockerz-w-lutym-i-styczniowy-RESTOCK-929)

Strony: 1 2 3


Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - Marello - 15-01-2010 18:29

Na Facebooku pojawił się wpis dotyczący informacji o pełnej wersji Lockerz

Cytat:Good morning members from Lockerz HQ. 1) we're hard at work on our entertainment launch for you in February--when you'll be able to earn PTZ by watching cool videos or trying out a new game on the site. 2) Yes, there will be a January redemption before the end of the month.

Pełna wersja Lockerz zostanie wprowadzona w lutym, będziemy mogli oglądać video i grać w gry, zapowiadane od dłuższego czasu. Mamy także potwierdzenie, że RESTOCK odbędzie się przed końcem stycznia.


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - waldiek - 15-01-2010 18:30

No to czyli ostatni restock wersji beta i lecimy z pełną wersją stronki Smile


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - haggard - 15-01-2010 18:34

Dobra wiadomośc.

Na restocku pewnie mnie nie będzie, ale to i lepiej, bo i tak mam tylko prawie 300 PTZ. Poczekam na nagrody 24/7.


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - Marello - 15-01-2010 18:38

To będzie ostatni "stary" RESTOCK do końca nie wiadomo jak zmieni się sposób płacenia za nagrodę, więc muszę upolować coś w styczniu Smile


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - Mrowa91 - 15-01-2010 19:15

fajnie bede mial jeszcze wtedy ferie wiec moze sie na cos zalapie ;D


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - Marello - 15-01-2010 21:20

Dokładnie Śląsk i małopolska i parę innych województw będą miały łatwiej Smile Cały dzień na kompie Smile Osobiście jestem z małopolski więc na datę restocku nie mogę narzekać.


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - emill93 - 15-01-2010 21:24

Ja tez mam ferie takze moze byc jak dla mnie restock o kazdej porze dnia i nocy Big GrinBig Grin


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - Mariolars - 15-01-2010 21:51

a ja dopiero od 15 lutego.FEIL


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - Leopard - 16-01-2010 00:07

Hurrra! Akurat w ferie Big Grin. Teraz tylko modlić się aby był na koniec stycznia! Big Grin. Mam 150PTZ czyli (kamera) 200-150=50 50/4=12,5. Muszę wymodlić żeby był 29/30/31 stycznia żeby mi starczyło na kamere bądź PSP. Ale na wszelki wypadek powysyłam zaproszenia.


RE: Pełna wersja Lockerz w lutym i styczniowy RESTOCK - emill93 - 16-01-2010 00:12

to jest nas 2 bo ja tez sie bd modlił zeby byl 29/30 stycznia bo bd mial wtedy 250PTZ
Big GrinBig Grin