Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samoreplikujace się posty na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Samoreplikujace się posty na Facebooku (/Temat-Samoreplikujace-sie-posty-na-Facebooku-92895)



Samoreplikujace się posty na Facebooku - evill69 - 21-06-2014 07:16

Witam,
Chciałbym zrobić samoreplikujace się posty na Facebooku tzn. użytkownik A kilka w post użytkownika B i użytkownikowi A ten sam post co u użytkownika B pojawia się na tablicy. Dodam jeszcze że chodzi mi o to by uzyskać efekt wirusowy podobny do postów typu "Zobacz co robią maturzystki z Bydgoszczy" itp.

Mam nadzieję że wyczerpująco wyjaśniłem o co mi chodzi



Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka


RE: Samoreplikujace się posty na Facebooku - abelabel2 - 21-06-2014 08:16

Naucz sie programować w php/mysql, poznaj bibliotekę jquery i przystepuj do dzialania z facebokowym api i sdk.

Powodzenia! : )


RE: Samoreplikujace się posty na Facebooku - themate0 - 21-06-2014 22:53

szczerze mówiąc, to gdyby takie coś było dostępne za darmo, to cały internet byłby tym zaspamowany, a facebook by się zabezpieczył prędzej czy później Big Grin