Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza (/Temat-Hajs-Hajs-Bejbe-Jakuza-92821)

Strony: 1 2 3


Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 19-06-2014 17:24

JOŁ JOŁ

Witajcie forumowicze. Z tej strony Przemek , a wlasciwie Jakuza . Mam 17 lat , uczę się w technikum na profilu informatycznym i dzis pragne zaczac moja przygode z zarabianiem przez internet . Wszystko fajnie elegancko , no ale na co ci ten hajs . Wiadomix , niedlugo 18 lat wiec przydalby sie hajs na prawo jazdy a potem naturalnie na swój samochód Smile .Szczerze musze sie wam do czegoś przyznać. Jestem strasznym leniem w sprawie zarabiania przez internet . Kiedys probowalem sie za to zabrac . I wiecie co ? Zaczynalem pewnie tak jak nie jeden z was czyli hacki + blogspot = nadzieja na miliony. I co ? Przez ok rok zarabiania udalo mi sie wyciagnac jakies smieszne 300 zl :< .Ale abstrachując , zaczynają się wakacje , czasu wolnego multum i jeszcze troche więc czemu nie? Do odważnych świat należy więc nie ustalam sobie żadnego celu by sie nie ograniczać Smile . No ale tutaj musze podjac decyzje na czym zarabiac , PPA ,CPA,sms czy moze cos innego . Nie mam pojecia tak samo jak niszy xd . No ale nic , musze zaczac cos kminic lecz moja glowa ogranicza sie narazie tylko do hackow :< . Tu koncze . Bajoo!

P.S

Jakie były wasze sposoby na motywacje na poczatku zarabiania gdy przez tydzien licznik pokazywal zero i traciliscie juz checi do tego wszystkiego ? Pozdrawiam



RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - notentego - 19-06-2014 20:03

Moim sposobem było rzucenie wszystkiego na 3 dni, a jak wróciłem to miałem około 50zł z jakiegoś spamu i się trochę zdziwiłem Big Grin


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - kasiak - 19-06-2014 20:22

Pierwszy lead to była motywacja niesamowita zwłaszcza, że tych "pierwszych" leadów wpadło 7 Big Grin


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 19-06-2014 22:08

A jaka metode zarabiania mi polecacie z wlasnego doswiadczenia która nie wymaga nie wiadomo jakiej inwencji twórczej ?


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Arczi20 - 19-06-2014 22:14

Posiadasz jakiś fp? grupe? cokolwiek? Smile


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Patenciarz - 19-06-2014 22:22

Ja zaczynalem ( a nie bylo to tak dawno ) na allegro sprzedawalem jakies lajki itp Smile czasami do dzis sprzedam bo mam paru stalych klientow jak chca . A potem ta radosc z pierwszych leadow ze wpada mi kasa co sie dzieje , a final tego taki ze instanter mnie wydymal Big Grin


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Arczi20 - 19-06-2014 22:25

mi instanter nadal wisi 800 zl.


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Patenciarz - 19-06-2014 22:26

No mi tez ale juz nawet nie licze na to ze wyplaca to kase Smile


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 19-06-2014 22:28

Nie mam grupy ani fp :<


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Patenciarz - 19-06-2014 22:34

wiesz zalezy na czym chcesz zarabiac , jesli sub sms to najlepiej podobno fanpage miec albo grupy na fejsie i spam , ja juz nie zakladam fejk kont i nie dodaje grup bo mi blokuja jak 2-3 grupy dodam a konto ma z 3 miesiace i zweryfikowane . Wiec nic nie moge zrobic ale Ty pewnie jeszcze tak nie bedziesz mial . Zrobilem fanpage mam go 4 dni i mam 1200 lajkow ale nie wiem czy tam bede promowal bo jakos szkoda mi tych ludzi Big Grin lajkuja mi , są fanami jakos nie mam serca oszukiwac ich Tongue