Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) (/Temat-Jaki-buk-z-zakladami-live-niepelnoletni-92787)



Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - Kevintbg - 19-06-2014 08:45

Witam
Mam miesiąc do osiemnastki i chciałbym sobie zrobić konto na jakimś buku z zakładami live co nie wymagają dowodu. Grałem na betgunie z konta brata Jerk2 ale tam nie ma zakładów live . Zarejestrowałem się na bet365 ale niestety dane z konta bankowego muszą być takie same jak u nich w systemie :/ Jakieś rady ?


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - JimmyWang - 19-06-2014 08:48

W bet365 nie wypłacisz nawet dopóki konta nie zweryfikujesz dowodem osobistym. Podobno w bet-at-home nie chcą dowodu i w Unibecie ale w tym ostatnim jak zaczniesz za dużo wygrywać to zechcą dokumenty (chyba, że coś się zmieniło ale ja kilka miesięcy wypłacałem bez skanów aż w ciągu 3 dni wypłaciłem ponad 30 tysięcy to zaczęły się schody - zażądali kilku dokumentów ale szybko je sprawdzili i wypłacili)


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - mucios - 19-06-2014 08:56

Nie ma reguły gdzie chcą dowód, a gdzie nie chcą. Bukmacher zawsze ma prawo zweryfikować Twoje konto gracza poprzez prośbę o przesłanie skanu dowodu tożsamości Smile Szkoda kasy i późniejszych nerwów przy wypłacie.


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - aniakowalek - 16-07-2014 20:39

W bet-at-home nie wymagano ode mnie dowodu przy początkowych wypłatach, dopiero kiedy wypłaciłam jednorazowo 18tys poproszono o skan odwodu. Pamiętaj natomiast, że rejestrując się na bah oświadczasz, że jesteś pełnoletni i jeśli przyjdzie do wypłaty mogą dojść, że logowałeś się jako niepełnoletni właśnie. Ale do małych kwot powinno być okey


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - Assasinoo - 17-07-2014 11:32

Dopóki na bet at home nie będziesz obracał kwotami kilku tysięcy, ani nie będziesz próbował wpłacić kasy, obrócić na kursie 1,01 i szybko wypłacić nie zażądają dokumentów, jak nic nie kombinujesz i grasz raczej za kilkadziesiąt zł max kilkaset prawie na pewno nie zechcą dokumentów. Sam grałem u nich mając nie będąc pełnoletnim, obecnie dalej nie jestem pełnoletni ale gram w bet365 na dane matki. A i co do pytania, to w bet at home jest możliwość obstawiania live, ale wiadomo mniej meczy niż u lidera live bet365. Jak chcesz to z sygnaturki zrób konto xd


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - grzesiek1990 - 17-07-2014 12:30

Również polecam bet at home. Zacznij grać, a gdy za miesiąc będziesz pełnoletni to wypłacisz kasę. Chociaż zawsze, gdy wypłacałem to nie musiałem przesyłać skanów dowodu.


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - chawerut - 22-07-2014 15:29

Przepraszam, że się podepnę, ale chciałam spytać - czy żeby doładować konto np. ze Skrilla, które jest niezweryfikowane, mogą być problemy i potrzebne skany dowodu, oczywiście na bet-at-home?


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - PracaZdalna - 29-07-2014 18:32

Dołaczam się do pytaniaSmile


RE: Jaki buk z zakładami live (niepełnoletni) - szczygielek - 14-08-2014 17:06

przy wpłacaniu ze Skrilla nie masz żadnych problemów, konta MB nie musisz mieć zweryfikowanego aby wydawać kasę, ale gdy chcesz już przelać zgromadzone pieniądze na swoje konto bankowe - tutaj musisz juz zweryfikowac swoje konto Wink