Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - BuLa1100 - 13-01-2015 19:44

(13-01-2015 17:53)smolen222 napisał(a):  
(13-01-2015 09:30)michal244 napisał(a):  Z tego co wiem nie ma limitów na gry, ale z własnego doświadczenia powiem że tam można więcej stracić niż zyskać Wink
Ja z kolei jestem odmiennego zdania. Dzięki temu (plus zakupom z kampanii) z 3 grupy znalazłem się już w 5 Smile

Raz się wygrywa raz się przegrywa Smile
Sam też trochę grałem, nawet nie narzekam bo z 15k BaP na plus ( grane progresją ) ale mimo wszystko prędzej czy później taka gra prowadzi do przegranej Smile No chyba, że urodziłeś się człowiek z fartem Smile Nie ma , nie było i pewnie nie będzie sposobu na gry loteryjne, tym bardziej online Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - zelu - 13-01-2015 19:46

Poczekaj az spadniesz z 5 do 3 to zrozumiesz na czym polega hazard


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - sendlicz - 13-01-2015 20:56

Też się bawiłem w Coin Flip byłem jakieś 20k Bapów na +, jednak potem kilka porażek i wyszedłem na minus i przestałem już grać Undecided. Fajne dla początkujących żeby przebić się do 2 albo 3 grupy jak się chce bez wałsnego wkładu. Potem już szkoda grać, chyba ze ktos jest dzieckiem szczęścia Lol


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - smolen222 - 14-01-2015 10:49

Wszystko zależy od podejścia do gry: jakimi stawkami grasz (sama gra progresją nie wystarczy), czy w pewnym momencie potrafisz powiedzieć STOP i wrócić do gry w innej chwili, jaki jest akceptowalny poziom strat,itp.
Jak na razie nie zamierzam przestać, zobaczymy co będzie dalej Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Lamojednorożec - 14-01-2015 10:57

Ok, napisz niedługo gdy spadniesz o poziom, dwa czy wyzerujesz konto Lol


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Frazer - 14-01-2015 16:40

Na upgrade na 0,05$ da się stracić? Jak dostane 500 reklam po 0,002$ i nie będę ich klikał bo to oczywiście nie ma sensu, bo 3 zł to ja szybciej na ulicy znajdę niż te reklamy wyklikam Cool i oddam wszystkie do recyklingu to ten upgrade mi się kończy a trace 2200 bap, tak?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - SkagGully - 14-01-2015 18:09

Zastanawialiście się kiedyś nad wzięciem kredytu i zainwestowaniem go w całości w PV? Czy to raczej głupi pomysł?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - kuleczkan - 14-01-2015 18:54

Co do mega upgrade w 1szym dniu juz 25$ Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - zozols1 - 14-01-2015 19:24

SkagGully Moim zdaniem jest to głupi pomysł Big Grin Chodź rób jak uważasz. Inwestycje jak sam zapewne wiesz nie są pewne i w każdej chwili możesz wszystko stracić. Wtedy w grę wchodzi komornik i po wszystkim Tongue Jednak biorąc pod uwagę fakt, że program ma się dobrze i jest szansa, że długo wytrzyma to można próbować, ale na sumy, które będą do spłacanie przez Ciebie w razie takiej potrzeby.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - sendlicz - 14-01-2015 19:34

Kod:
Wszystko zależy od podejścia do gry: jakimi stawkami grasz (sama gra progresją nie wystarczy), czy w pewnym momencie potrafisz powiedzieć STOP i wrócić do gry w innej chwili, jaki jest akceptowalny poziom strat,itp.
Jak na razie nie zamierzam przestać, zobaczymy co będzie dalej Smile
Grałem od najniższej czyli 25BAP na 2x, i doszedłem do dziesiątego poziomu i stawiałem już 2 razy po 5k BAP żeby coś się zwrócił, wydawało mi się to niemożliwe dojście do tego poziomy w flipie, więc radzę uważać na granie w Paidverts.