Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - rekki - 06-11-2014 15:35

Warto jeszcze w to wchodzić?


Odp: RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 06-11-2014 17:05

(06-11-2014 15:35)rekki napisał(a):  Warto jeszcze w to wchodzić?

Sam się przekonaj.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - rekki - 06-11-2014 17:59

Nie chcę inwestować w program, jeśli nie przynosi on już zysków, więc chciałbym usłyszeć opinię kogoś, kto w tym siedzi i zarabia.


Odp: RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 06-11-2014 18:12

(06-11-2014 17:59)rekki napisał(a):  Nie chcę inwestować w program, jeśli nie przynosi on już zysków, więc chciałbym usłyszeć opinię kogoś, kto w tym siedzi i zarabia.

To nie inwestuj. Masz aż dwa tematy odośnie PaidVerts. Pokaż, że nie ma na tym forum żadnego idioty i zainteresuj się stroną, w którą prawdopodobnie chciałbyś zainwestować.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - lolek95 - 06-11-2014 18:39

mam 30k bap'u (po dzisiejszym graniu w monetę - wygrana 10k Big Grin), warto przenosić się wyżej, czy jeszcze czekać?


Póki co zwróciły mi sie 4$ z 10$, jeśli zainwestuję więcej pieniędzy w tym momencie, będzie to opłacalne?
Czy czekać na większy zwrot i wtedy zainwestować grubszą pengę?

Chciałbym usłyszeć opinie kogoś kto powiedzmy z 2 lub 3 grupy przeniósł się do 5 lub 6. Zarobki są dużo wyższe?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - haha40027 - 06-11-2014 20:01

(06-11-2014 17:59)rekki napisał(a):  Nie chcę inwestować w program, jeśli nie przynosi on już zysków, więc chciałbym usłyszeć opinię kogoś, kto w tym siedzi i zarabia.
Wystarczy poobserwować sobie newsy/naliczenia, które są m.in. na forum MTV, ale też w tematach czy też na blogach tematycznych.

Obecnie bez "inwestycji" własnej nie polecam wchodzić(ewentualnie jeśli nie oczekujesz dużo i po prostu chcesz sobie grosza małego dorobić to wchodź Tongue), no chyba, że zbudujesz niezłą "bazę" w postaci refów.

Program się rozwija, cały czas do przodu - akcje ostro podrożały w ostatnich tygodniach, naliczenia też bardzo zaskakują jeśli chodzi o ostatni czas.

Według mnie drzemie tu jeszcze wielki potencjał, którym zarządza naprawdę ogarnięty admin(ma on jeszcze masę pomysłów odnośnie projektu, co mnie naprawdę bardzo cieszy - nie wiem skąd on to bierze Smile ).

Reasumując, tak warto wejść aczkolwiek tak jak w innych programach tak i tutaj nie ma 100% gwarancji, ale większość chyba przyzna mi rację, że program dobrze prosperuje i na razie powodów do "obaw" być nie powinno Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 06-11-2014 20:47

haha40027 napisał(a):ale większość chyba przyzna mi rację, że program dobrze prosperuje i na razie powodów do "obaw" być nie powinno Smile

Oczywiście, że racja! Program ma się dobrze i obecnie jest bardzo okej i należy się tylko cieszyć. Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - szybkakasa - 07-11-2014 00:37

Na początek wpłaciłem 210$ i teraz co dalej? Kupić Add 100,000x 125*125 banner impressions for $1.00 210 sztuk?

Przy podaniu obojętnie jakiego linka czy reflinka czy wp / tvn24/ zc.com / fb - zawsze pojawia się taki komunikat wtf?

Some websites don't permit themselves to be shown within our frame, eg: anything owned by Facebook / Google. So you'll need to promote something else. We've also prohibited users from promoting PaidVerts; as there's no value promoting that to our users. They're already signed up!


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - haha40027 - 07-11-2014 06:33

" Add 100,000x 125*125 banner impressions for $1.00"
To dodaje tylko wyświetlenia Twojego bannera, nie bierz tego Smile
Kupujesz po prostu kampanię 210x tą tradycyjną, tam gdzie są te pola z Add xxx coś tam nie zaznaczasz nic Big Grin

A no niektóre strony(popularniejsze np.) są po prostu bloknięte, więc musisz znaleźć po prostu coś innego Big Grin


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - michal244 - 09-11-2014 22:28

Witam, jeżeli ustawię filtr reklam na 0.01$ to będę dostawać reklamy o wartości 0.01$ czy dopiero 0.011$?