Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - ManiekHoNoTu - 19-09-2014 09:03

(19-09-2014 07:59)Watoga napisał(a):  Ładnie Ci wyszło ładnie :-P
W 9 grupie już spoko naliczenia idą :-P

dziękuję
sam z siebie jestem dumny i zadowolony Smile
zainwestowałem mniej a jestem w grupie w której chcąc być musiałbym zainwestować znacznie więcej


miałem farta .... gry muszę odstawić by nie stracić tego co zyskałem
bo łatwo przyszło i również łatwo może to pójść w diabły


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - xardas1020 - 19-09-2014 09:43

(19-09-2014 09:03)ManiekHoNoTu napisał(a):  miałem farta .... gry muszę odstawić by nie stracić tego co zyskałem
bo łatwo przyszło i również łatwo może to pójść w diabły

tego się trzymaj
zdobyłeś łatwo bap bez kolejnej inwestycji, koniec gry
teraz zarabiaj obrawszy odpowiednią strategię utrzymywania grupy i wypłacania


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Watoga - 19-09-2014 09:50

Nie graj juz fakt :-P
Łatwo przyjdzie łatwo pójdzie #korzeniowski

Teraz możesz dobra kase z tego szarpać.
Powodzenia i informuj jak Ci idzie :-P


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - ManiekHoNoTu - 19-09-2014 12:49

o co chodzi
dokonałem wpłaty przez paypal a chce wypłacić na perfectmoney i wypłata nie idzie, pokazuje się takie info :

Error: You have made a purchase by PayPal on 02-09-2014 for $..... Subsequently your ability to cashout via Perfect Money is blocked until 01-10-2014. This is a security measure to protect PaidVerts from PayPal abuse. Sorry for any inconvenience

do 1 pażdziernika tylko na paypal wypłacę, a od 1 już będę mógł na paypal i perfectmoney ?

dobrze rozumiem ta informację ? POMÓŻCIE


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - imagri - 19-09-2014 18:58

Wypadło Wam kiedyś w Slot Machine coś więcej niż 3 dzwonki? Bo 2,3 dzwonki miałem kilka razy - ale nic wyżej nie wchodzi :/


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - xardas1020 - 19-09-2014 20:09

(19-09-2014 12:49)ManiekHoNoTu napisał(a):  o co chodzi
dokonałem wpłaty przez paypal a chce wypłacić na perfectmoney i wypłata nie idzie, pokazuje się takie info :

Error: You have made a purchase by PayPal on 02-09-2014 for $..... Subsequently your ability to cashout via Perfect Money is blocked until 01-10-2014. This is a security measure to protect PaidVerts from PayPal abuse. Sorry for any inconvenience

do 1 pażdziernika tylko na paypal wypłacę, a od 1 już będę mógł na paypal i perfectmoney ?

dobrze rozumiem ta informację ? POMÓŻCIE

wydaje mi się, że tak
tłumacząc tą informację to wypłacasz bez problemu na paypal, a pm dopiero od 1 października


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - soni21 - 20-09-2014 11:31

jak tam klikanie Smile probowal juz ktos z Was wyplaty an polskie konto bankowe ? ciekawy jestem czy sa jakies obostrzenia, przewalutowywuja czy wysylaja w $ ?

nigdy nie zarabialem w ten sposob i mam pytanie, tworzac kampanie i podajac adres strony do promowania mozna jakos na tym zarobic ? tzn, gdzies placa za odslony konkretnego linku czy po prostu ta "kampania" jest tylko po to aby inni mieli w co klikac


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 20-09-2014 11:35

(20-09-2014 11:31)soni21 napisał(a):  jak tam klikanie Smile probowal juz ktos z Was wyplaty an polskie konto bankowe ? ciekawy jestem czy sa jakies obostrzenia, przewalutowywuja czy wysylaja w $ ?

nigdy nie zarabialem w ten sposob i mam pytanie, tworzac kampanie i podajac adres strony do promowania mozna jakos na tym zarobic ? tzn, gdzies placa za odslony konkretnego linku czy po prostu ta "kampania" jest tylko po to aby inni mieli w co klikac

Ja nigdy nie wysyłałem odrazu na konto bankowe. Ale przewalutowanie na pewno jest jak masz konto bankowe w PLN.

A co do kampanii, no to reklamujesz swoją strone jesli masz, możesz też pozyskiwać poleconych do innych programów, możesz też ogłosić gdzie tą reklame na sprzedaz i komus reklamować.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - soni21 - 20-09-2014 11:52

jak dobrze rozunme to sprawa banku z przewalutowaniem, a PV wysyla $ na wskazane konto? tak by bylo najlepiej bo w polsce mozna sobie otworzyc albo jak ktos juz ma konto w $$ i prosta sprawa.

nie to co z wplacaniem, wczoraj caly dzien nad tym siedzialem, jedyna opcja bez rejestracji portfeli i podawania danych to skrill>kantor wymiany>perfectmoney ale i to nie gwarantuje ze dziala

odslon troche sie uzbiera z kampani wiec warto by wykorzystac te odslony. myslalem o stronach typu adf.ly ale chyba nie mozna manipulowac przy linku zeby po wejscu na strone "sam sie klikal" SKIP AD. wtedy kazde wejscie=kasa na adf.ly

bardzo fajna sprawa, szczerze mowiac nie wierze za bardzo w takie zarabianie(jesli nie jest sie specem np od uploaduSmile ale jak przypadkowo przeczytalem ze mtv 2 lata jest i taki solidny admin to mnie to zaintrygowalo Smile

narazie mam 0,06 $ Smile a PV i MTV chyba naprawde dziala tak jak jest napisane Smile super sprawa.


Odp: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 20-09-2014 12:11

Boże, jaki bełkot z masą błędów o: